Café-Tasse Café-Tasse

Café-Tasse

Categories

Top seller Café-Tasse Milk Chocolate Pistachio Praline 95 g

Café-Tasse Milk Chocolate Pistachio Praline 95 g

51,25 DKK 539,50 DKK / kg
In stock
Top seller Café-Tasse Assortment 18 Mini Chocolate Bars, Tin Box 162 g
Top seller Café-Tasse 20 Mini Chocolate Bars In Crystal Bag 180 g

Café-Tasse 20 Mini Chocolate Bars In Crystal Bag 180 g

108,95 DKK 605,30 DKK / kg
In stock
Top seller Café-Tasse Assortment 40 Mini Chocolate Bars 360 g

Café-Tasse Assortment 40 Mini Chocolate Bars 360 g

226,10 DKK 628,10 DKK / kg
In stock
Top seller Café-Tasse Milk Chocolate & Ethiopian Coffee 85 g

Café-Tasse Milk Chocolate & Ethiopian Coffee 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
In stock
Top seller Café-Tasse Assortment 26 Mini Chocolate Bars 234 g

Café-Tasse Assortment 26 Mini Chocolate Bars 234 g

147,85 DKK 631,85 DKK / kg
In stock
New Café-Tasse Chocolate Advent Calendar 214 g

Café-Tasse Chocolate Advent Calendar 214 g

216,75 DKK 1 012,85 DKK / kg
In stock
Top seller Café-Tasse Dark Chocolate & Sea Salt 85 g

Café-Tasse Dark Chocolate & Sea Salt 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
In stock
Top seller Café-Tasse Discovery Box 24 Mini Chocolate Bars 216 g

Café-Tasse Discovery Box 24 Mini Chocolate Bars 216 g

192,40 DKK 890,75 DKK / kg
In stock
Café-Tasse Dark Chocolate & Kenyan Coffee 85 g

Café-Tasse Dark Chocolate & Kenyan Coffee 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
In stock
New Café-Tasse Christmas Bar Pecan Nut, Salt & Cookie 85 g

Café-Tasse Christmas Bar Pecan Nut, Salt & Cookie 85 g

44,25 DKK 520,60 DKK / kg
In stock
Café-Tasse Dark Chocolate & Orange 85 g

Café-Tasse Dark Chocolate & Orange 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
In stock
Café-Tasse Dark Chocolate & Cinnamon 85 g

Café-Tasse Dark Chocolate & Cinnamon 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
In stock
Café-Tasse White Chocolate & Japanese Matcha 85 g

Café-Tasse White Chocolate & Japanese Matcha 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
In stock
Café-Tasse Dark Chocolate & Almond 85 g

Café-Tasse Dark Chocolate & Almond 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
In stock
Café-Tasse Milk Chocolate & Hazelnuts 85 g

Café-Tasse Milk Chocolate & Hazelnuts 85 g

46,75 DKK 550,00 DKK / kg
In stock
Café-Tasse White Chocolate & Indian Coffee 85 g

Café-Tasse White Chocolate & Indian Coffee 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
In stock
Café-Tasse Extra Dark 77% Chocolate 85 g

Café-Tasse Extra Dark 77% Chocolate 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
In stock
Café-Tasse Dark Chocolate & Earl Grey Tea 85 g

Café-Tasse Dark Chocolate & Earl Grey Tea 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
In stock
New Café-Tasse Chocolate Mix Christmas Gift Box 314 g

Café-Tasse Chocolate Mix Christmas Gift Box 314 g

186,75 DKK 594,75 DKK / kg
In stock
Café-Tasse Chocolate Dinner Mix Gift Box 320 g

Café-Tasse Chocolate Dinner Mix Gift Box 320 g

186,75 DKK 583,60 DKK / kg
In stock
Café-Tasse Chocolate Hearts In Red Metal Box 115 g

Café-Tasse Chocolate Hearts In Red Metal Box 115 g

119,25 DKK 1 037,00 DKK / kg
In stock
Café-Tasse Milk Chocolate & Nougat 85 g

Café-Tasse Milk Chocolate & Nougat 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
In stock
Café-Tasse Milk Chocolate 85 g

Café-Tasse Milk Chocolate 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
In stock
Café-Tasse Dark Chocolate 60% 85 g

Café-Tasse Dark Chocolate 60% 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
In stock
New Café-Tasse Chocolate Mix Gift Box 314 g

Café-Tasse Chocolate Mix Gift Box 314 g

186,75 DKK 594,75 DKK / kg
In stock
Special offer Café-Tasse Chocolate Praline Hearts 10 pcs, 127 g

Café-Tasse Chocolate Praline Hearts 10 pcs, 127 g

53,70 DKK 92,55 DKK 422,85 DKK / kg
In stock
Café-Tasse Easter Edition Milk Chocolate 85 g

Café-Tasse Easter Edition Milk Chocolate 85 g

44,25 DKK 520,60 DKK / kg
In stock
New Café-Tasse Milk Chocolate & Pistachio 45 g

Café-Tasse Milk Chocolate & Pistachio 45 g

26,25 DKK 583,35 DKK / kg
In stock
New Café-Tasse Milk Chocolate, Praline, Banana & Cookie 95 g
New Café-Tasse Milk Chocolate & Speculoos 45 g

Café-Tasse Milk Chocolate & Speculoos 45 g

26,25 DKK 583,35 DKK / kg
In stock
New Café-Tasse Dark Chocolate Raspberry & Almond Praline 45 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
In stock
New Café-Tasse Dark Chocolate & Sea Salt 45 g

Café-Tasse Dark Chocolate & Sea Salt 45 g

26,25 DKK 583,35 DKK / kg
In stock
New Café-Tasse Dark Chocolate & Orange 45 g

Café-Tasse Dark Chocolate & Orange 45 g

27,45 DKK 610,00 DKK / kg
In stock
New Café-Tasse Milk Chocolate & Salted Caramel 45 g

Café-Tasse Milk Chocolate & Salted Caramel 45 g

27,45 DKK 610,00 DKK / kg
In stock
New Café-Tasse White Chocolate & Lemon 45 g

Café-Tasse White Chocolate & Lemon 45 g

26,25 DKK 583,35 DKK / kg
In stock
New Café-Tasse Dark Chocolate 60% 45 g

Café-Tasse Dark Chocolate 60% 45 g

27,45 DKK 610,00 DKK / kg
In stock
New Café-Tasse Milk Chocolate & Nougat 45 g

Café-Tasse Milk Chocolate & Nougat 45 g

27,45 DKK 610,00 DKK / kg
In stock
New Café-Tasse Dark Chocolate with Orange Praline 95 g

Café-Tasse Dark Chocolate with Orange Praline 95 g

51,25 DKK 539,50 DKK / kg
In stock
New Café-Tasse Milk Chocolate & Hazelnuts 45 g

Café-Tasse Milk Chocolate & Hazelnuts 45 g

27,45 DKK 610,00 DKK / kg
In stock