Special offers

Special Offers

Discover Crema’s offers on coffee, machines and accessories. Find your favourites – offers are valid for a limited time and while supplies last.

Wilfa
Wilfa
Urnex
Urnex
Fellow
Fellow
Special offer Lucaffé Piccolo & Dolce 1 kg Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Lucaffé Piccolo & Dolce 1 kg Coffee Beans

232,30 DKK 269,45 DKK 232,30 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Jamaica Blue Mountain 100 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Jamaica Blue Mountain 100 g Coffee Beans

162,10 DKK 202,55 DKK 1 621,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema 100 % Robusta 250 g Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Crema 100 % Robusta 250 g Coffee Beans

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema 100 % Robusta 500 g Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Crema 100 % Robusta 500 g Coffee Beans

104,50 DKK 130,60 DKK 209,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema 100 % Robusta 1 kg Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Crema 100 % Robusta 1 kg Coffee Beans

185,60 DKK 231,95 DKK 185,60 DKK / kg
In stock
Special offer Lucaffé Pulcinella 700 g Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Lucaffé Pulcinella 700 g Coffee Beans

165,70 DKK 192,15 DKK 236,75 DKK / kg
In stock
Special offer Crema India Monsooned Malabar 250 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema India Monsooned Malabar 250 g Coffee Beans

67,00 DKK 83,70 DKK 268,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema India Monsooned Malabar 500 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema India Monsooned Malabar 500 g Coffee Beans

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema India Monsooned Malabar 1 kg Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema India Monsooned Malabar 1 kg Coffee Beans

233,60 DKK 291,95 DKK 233,60 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Ethiopia Sidamo 250 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Ethiopia Sidamo 250 g Coffee Beans

73,00 DKK 91,20 DKK 292,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Ethiopia Sidamo 500 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Ethiopia Sidamo 500 g Coffee Beans

134,50 DKK 168,10 DKK 269,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Ethiopia Sidamo 1 kg Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Ethiopia Sidamo 1 kg Coffee Beans

247,20 DKK 309,00 DKK 247,20 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Espresso 100 % Arabica 250 g
Espresso Coffee Beans

Crema Espresso 100 % Arabica 250 g

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Espresso 100 % Arabica 500 g
Espresso Coffee Beans

Crema Espresso 100 % Arabica 500 g

116,50 DKK 145,60 DKK 233,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Espresso 100 % Arabica 1 kg
Espresso Coffee Beans

Crema Espresso 100 % Arabica 1 kg

203,60 DKK 254,45 DKK 203,60 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Royalty Blend 250 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Royalty Blend 250 g Coffee Beans

67,00 DKK 83,70 DKK 268,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Royalty Blend 500 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Royalty Blend 500 g Coffee Beans

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Royalty Blend 1 kg Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Royalty Blend 1 kg Coffee Beans

233,60 DKK 291,95 DKK 233,60 DKK / kg
In stock
Special offer Lucaffé Blucaffé 700 g Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Lucaffé Blucaffé 700 g Coffee Beans

326,70 DKK 379,00 DKK 466,75 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Espresso 250 g Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Crema Espresso 250 g Coffee Beans

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Espresso 500 g Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Crema Espresso 500 g Coffee Beans

110,50 DKK 138,10 DKK 221,00 DKK / kg
In stock
Special offer Lucaffé Decaffeinato 700 g Coffee Beans
Decaf coffee

Lucaffé Decaffeinato 700 g Coffee Beans

210,90 DKK 244,65 DKK 301,30 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Brazil 250 g Roasted Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Brazil 250 g Roasted Coffee Beans

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Brazil 500 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Brazil 500 g Coffee Beans

110,50 DKK 138,10 DKK 221,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Brazil 1 kg Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Brazil 1 kg Coffee Beans

215,60 DKK 269,45 DKK 215,60 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Indonesia 250 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Indonesia 250 g Coffee Beans

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Indonesia 1 kg Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Indonesia 1 kg Coffee Beans

221,60 DKK 276,95 DKK 221,60 DKK / kg
In stock
Special offer Crema French Roast 250 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema French Roast 250 g Coffee Beans

67,00 DKK 83,70 DKK 268,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema French Roast 500 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema French Roast 500 g Coffee Beans

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema French Roast 1 kg Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema French Roast 1 kg Coffee Beans

227,60 DKK 284,45 DKK 227,60 DKK / kg
In stock
Special offer Crema House Blend 250 g Roasted Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema House Blend 250 g Roasted Coffee Beans

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema House Blend 500 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema House Blend 500 g Coffee Beans

116,50 DKK 145,60 DKK 233,00 DKK / kg
In stock