Special offers
Discover Crema’s offers on coffee, machines and accessories. Find your favourites – offers are valid for a limited time and while supplies last.
Special offer
Flavoured Instant Coffee
Jacobs Cappuccino Vanille Flavoured Instant Coffee 360 g
57,00 DKK
65,25 DKK
158,35 DKK / kg
In stock
Special offer
Flavoured Instant Coffee
Jacobs Cappuccino Caramel Flavoured Instant Coffee 360 g
40,50 DKK
65,25 DKK
112,50 DKK / kg
In stock
Special offer
Espresso Coffee Beans
Lucaffé Classic Blend 1 kg Coffee Beans
245,20 DKK
284,45 DKK
245,20 DKK / kg
In stock
Special offer
Espresso Coffee Beans
Lucaffé Crema Caffè Bio 100 % Arabica 500 g Coffee Beans
157,90 DKK
183,10 DKK
315,80 DKK / kg
In stock
Special offer
E.S.E. Espresso Pods
Lucaffé Pulcinella E.S.E. Espresso Pods 24 pcs - Tin
68,00 DKK
75,55 DKK
2,85 DKK / pc
In stock
Special offer
E.S.E. Espresso Pods
Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica ESE Espresso Pods 25 pcs
81,40 DKK
90,35 DKK
3,70 DKK / pc
In stock
Special offer
Espresso Coffee Beans
Lucaffé Piccolo & Dolce 1 kg Coffee Beans
232,30 DKK
269,45 DKK
232,30 DKK / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Crema Jamaica Blue Mountain 100 g Coffee Beans
162,10 DKK
202,55 DKK
1 621,00 DKK / kg
In stock
Special offer
Espresso Coffee Beans
Melitta Barista Crema 1 kg Coffee Beans
116,40 DKK
194,45 DKK
116,40 DKK / kg
In stock
Special offer
Espresso Coffee Beans
Crema 100 % Robusta 250 g Coffee Beans
61,00 DKK
76,20 DKK
244,00 DKK / kg
In stock
Special offer
Espresso Coffee Beans
Crema 100 % Robusta 500 g Coffee Beans
104,50 DKK
130,60 DKK
209,00 DKK / kg
In stock
Special offer
Espresso Coffee Beans
Crema 100 % Robusta 1 kg Coffee Beans
185,60 DKK
231,95 DKK
185,60 DKK / kg
In stock
Special offer
Espresso Coffee Beans
Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 500 g Coffee Beans
164,30 DKK
190,60 DKK
328,60 DKK / kg
In stock
Special offer
Ground Coffee for Drip Coffee Makers
Lucaffé Breakfast Filter Coffee 500 g Ground Coffee
112,60 DKK
130,60 DKK
225,20 DKK / kg
In stock
Special offer
Espresso Coffee Beans
Lucaffé Blucaffé 250 g Coffee Beans
143,30 DKK
166,20 DKK
573,20 DKK / kg
In stock
Special offer
Ground Coffee for Moka Pots
Lucaffé Blucaffé 250 g Ground Coffee
143,30 DKK
166,20 DKK
573,20 DKK / kg
In stock
Special offer
Espresso Coffee Beans
Lucaffé Pulcinella 700 g Coffee Beans
165,70 DKK
192,15 DKK
236,75 DKK / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Crema India Monsooned Malabar 250 g Coffee Beans
67,00 DKK
83,70 DKK
268,00 DKK / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Crema India Monsooned Malabar 500 g Coffee Beans
122,50 DKK
153,10 DKK
245,00 DKK / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Crema India Monsooned Malabar 1 kg Coffee Beans
233,60 DKK
291,95 DKK
233,60 DKK / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Crema Ethiopia Sidamo 250 g Coffee Beans
73,00 DKK
91,20 DKK
292,00 DKK / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Crema Ethiopia Sidamo 500 g Coffee Beans
134,50 DKK
168,10 DKK
269,00 DKK / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Crema Ethiopia Sidamo 1 kg Coffee Beans
247,20 DKK
309,00 DKK
247,20 DKK / kg
In stock
Special offer
Espresso Coffee Beans
Crema Espresso 100 % Arabica 250 g
61,00 DKK
76,20 DKK
244,00 DKK / kg
In stock
Special offer
Espresso Coffee Beans
Crema Espresso 100 % Arabica 500 g
116,50 DKK
145,60 DKK
233,00 DKK / kg
In stock
Special offer
Espresso Coffee Beans
Crema Espresso 100 % Arabica 1 kg
203,60 DKK
254,45 DKK
203,60 DKK / kg
In stock