Special offers

Special Offers

Discover Crema’s offers on coffee, machines and accessories. Find your favourites – offers are valid for a limited time and while supplies last.

Wilfa
Wilfa
Urnex
Urnex
Fellow
Fellow
Special offer Crema Royalty Blend 250 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Royalty Blend 250 g Coffee Beans

67,00 DKK 83,70 DKK 268,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Royalty Blend 500 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Royalty Blend 500 g Coffee Beans

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Royalty Blend 1 kg Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Royalty Blend 1 kg Coffee Beans

233,60 DKK 291,95 DKK 233,60 DKK / kg
In stock
Special offer Lucaffé Blucaffé 700 g Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Lucaffé Blucaffé 700 g Coffee Beans

326,70 DKK 379,00 DKK 466,75 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Espresso 250 g Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Crema Espresso 250 g Coffee Beans

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Espresso 500 g Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Crema Espresso 500 g Coffee Beans

110,50 DKK 138,10 DKK 221,00 DKK / kg
In stock
Special offer Lucaffé Decaffeinato 700 g Coffee Beans
Decaf coffee

Lucaffé Decaffeinato 700 g Coffee Beans

210,90 DKK 244,65 DKK 301,30 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Brazil 250 g Roasted Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Brazil 250 g Roasted Coffee Beans

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Brazil 500 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Brazil 500 g Coffee Beans

110,50 DKK 138,10 DKK 221,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Brazil 1 kg Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Brazil 1 kg Coffee Beans

215,60 DKK 269,45 DKK 215,60 DKK / kg
In stock
Special offer Lucaffé Pulcinella ESE Espresso Pods 150 pcs
E.S.E. Espresso Pods

Lucaffé Pulcinella ESE Espresso Pods 150 pcs

368,10 DKK 409,00 DKK 2,45 DKK / pc
In stock
Special offer Crema Indonesia 250 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Indonesia 250 g Coffee Beans

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema Indonesia 1 kg Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema Indonesia 1 kg Coffee Beans

221,60 DKK 276,95 DKK 221,60 DKK / kg
In stock
Special offer Crema French Roast 250 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema French Roast 250 g Coffee Beans

67,00 DKK 83,70 DKK 268,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema French Roast 500 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema French Roast 500 g Coffee Beans

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema French Roast 1 kg Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema French Roast 1 kg Coffee Beans

227,60 DKK 284,45 DKK 227,60 DKK / kg
In stock
Special offer Crema House Blend 250 g Roasted Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema House Blend 250 g Roasted Coffee Beans

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema House Blend 500 g Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema House Blend 500 g Coffee Beans

116,50 DKK 145,60 DKK 233,00 DKK / kg
In stock
Special offer Crema House Blend 1 kg Coffee Beans
Filter Coffee Beans

Crema House Blend 1 kg Coffee Beans

215,60 DKK 269,45 DKK 215,60 DKK / kg
In stock
Special offer Lucaffé Mamma Lucia ESE Espresso Pods 150 pcs
E.S.E. Espresso Pods

Lucaffé Mamma Lucia ESE Espresso Pods 150 pcs

323,10 DKK 359,00 DKK 2,15 DKK / pc
In stock
Special offer Lucaffé Decaffeinato ESE Espresso Pods 150 pcs
E.S.E. Espresso Pods

Lucaffé Decaffeinato ESE Espresso Pods 150 pcs

431,10 DKK 479,00 DKK 2,90 DKK / pc
In stock
Special offer Lucaffé Decaffeinato 250 g Coffee Beans
Decaf coffee

Lucaffé Decaffeinato 250 g Coffee Beans

91,60 DKK 106,20 DKK 366,40 DKK / kg
In stock
Special offer Lucaffé Decaffeinato 250 g Ground Coffee
Decaf coffee

Lucaffé Decaffeinato 250 g Ground Coffee

91,60 DKK 106,20 DKK 366,40 DKK / kg
In stock
Special offer Lucaffé Mamma Lucia 1 kg Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Lucaffé Mamma Lucia 1 kg Coffee Beans

193,50 DKK 224,45 DKK 193,50 DKK / kg
In stock
Special offer Lucaffé Classic 1 kg coffee beans
Espresso Coffee Beans

Lucaffé Classic 1 kg coffee beans

238,80 DKK 276,95 DKK 238,80 DKK / kg
In stock
Special offer Lucaffé Classic 250 g ground coffee
Ground Coffee for Moka Pots

Lucaffé Classic 250 g ground coffee

72,20 DKK 83,70 DKK 288,80 DKK / kg
In stock
Special offer Lucaffé Classic ESE Espresso Pods 150 pcs
E.S.E. Espresso Pods

Lucaffé Classic ESE Espresso Pods 150 pcs

350,10 DKK 389,00 DKK 2,35 DKK / pc
In stock
Special offer Lucaffé Espresso Bar 1 kg Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Lucaffé Espresso Bar 1 kg Coffee Beans

200,00 DKK 231,95 DKK 200,00 DKK / kg
In stock
Special offer Lucaffé Colombia ESE Espresso Pods 150 pcs
E.S.E. Espresso Pods

Lucaffé Colombia ESE Espresso Pods 150 pcs

413,10 DKK 459,00 DKK 2,75 DKK / pc
In stock
Special offer Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica ESE Espresso Pods 150 pcs
Special offer Lucaffé Exquisit 1 kg  Coffee Beans
Espresso Coffee Beans

Lucaffé Exquisit 1 kg Coffee Beans

245,20 DKK 284,45 DKK 245,20 DKK / kg
In stock
Special offer Lucaffé Classic 250 g coffee beans
Espresso Coffee Beans

Lucaffé Classic 250 g coffee beans

72,20 DKK 83,70 DKK 288,80 DKK / kg
In stock