Special offers
Discover Crema’s offers on coffee, machines and accessories. Find your favourites – offers are valid for a limited time and while supplies last.
Special offer
Filter Coffee Beans
Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä El Salvador 200 g Coffee Beans
119,40 DKK
149,25 DKK
597,00 DKK / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Indonesia Frinsa Manis 200 g Coffee Beans
119,40 DKK
149,25 DKK
597,00 DKK / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Ethiopia Chelbesa 200 g Coffee Beans
119,40 DKK
149,25 DKK
597,00 DKK / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Makea Coffee La Soledad Colombia Bourbon 200 g Coffee Beans
119,40 DKK
149,25 DKK
597,00 DKK / kg
In stock
Special offer
Nespresso Compatible Coffee Capsules
Caffè Boasi 100% Arabica Nespresso-Compatible Coffee Capsules 15 pcs
29,90 DKK
37,35 DKK
2,00 DKK / pc
In stock
Special offer
Nespresso Compatible Coffee Capsules
Caffè Boasi Amabile Nespresso-Compatible Coffee Capsules 15 pcs
29,90 DKK
37,35 DKK
2,00 DKK / pc
In stock
Special offer
Nespresso Compatible Coffee Capsules
Passalacqua Elmir Nespresso-Compatible Coffee Capsules 100 pcs
303,20 DKK
379,00 DKK
3,05 DKK / pc
In stock
Special offer
Nespresso Compatible Coffee Capsules
Passalacqua Habanera Nespresso-Compatible Coffee Capsules 25 pcs
113,40 DKK
141,75 DKK
4,55 DKK / pc
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Espoon Kahvipaahtimo Finca Los Nogales Orange Bourbon 200 g Coffee Beans
155,40 DKK
194,25 DKK
777,00 DKK / kg
In stock
Special offer
Nespresso Compatible Coffee Capsules
Caffè Boasi Amabile Nespresso-Compatible Coffee Capsules 50 pcs
91,00 DKK
113,70 DKK
1,85 DKK / pc
In stock
Special offer
Nespresso Compatible Coffee Capsules
Caffè Boasi 100% Arabica Nespresso-Compatible Coffee Capsules 50 pcs
91,00 DKK
113,70 DKK
1,85 DKK / pc
In stock
Special offer
Nespresso Compatible Coffee Capsules
Caffè Boasi Decaffeinato Nespresso-Compatible Coffee Capsules 50 pcs
91,00 DKK
113,70 DKK
1,85 DKK / pc
In stock
Special offer
Nespresso Compatible Coffee Capsules
Caffè Boasi Intenso Nespresso-Compatible Coffee Capsules 50 pcs
91,00 DKK
113,70 DKK
1,85 DKK / pc
In stock
Special offer
E.S.E. Espresso Pods
Caffè Boasi Gran Caffè E.S.E. Espresso Pods 50 pcs
85,60 DKK
106,95 DKK
1,75 DKK / pc
In stock
Special offer
E.S.E. Espresso Pods
Caffè Boasi Riserva Speciale E.S.E. Espresso Pods 50 pcs
91,60 DKK
114,45 DKK
1,85 DKK / pc
In stock
Special offer
E.S.E. Espresso Pods
Caffè Boasi Super Crema E.S.E. Espresso Pods 50 pcs
85,60 DKK
106,95 DKK
1,75 DKK / pc
In stock
Special offer
E.S.E. Espresso Pods
Caffè Boasi Poker Decaffeinato E.S.E. Espresso Pods 50 pcs
91,60 DKK
114,45 DKK
1,85 DKK / pc
In stock
Special offer
Espresso Coffee Beans
Caffè Boasi Bio Organic Coffee 500 g Coffee Beans
122,50 DKK
153,10 DKK
245,00 DKK / kg
In stock
Special offer
Espresso Coffee Beans
Caffè Boasi Gran Crema 1 kg Coffee Beans
125,60 DKK
156,95 DKK
125,60 DKK / kg
In stock
Special offer
Espresso Coffee Beans
Caffè Boasi Gran Caffè 1 kg Coffee Beans
131,70 DKK
164,60 DKK
131,70 DKK / kg
In stock
Special offer
Ground Coffee for Moka Pots
Caffè Boasi 100% Arabica Ground Coffee 250 g
43,00 DKK
53,70 DKK
172,00 DKK / kg
In stock
Special offer
Ground Coffee for Moka Pots
Caffè Boasi Gran Crema Aroma Intenso Ground Coffee 250 g
43,00 DKK
53,70 DKK
172,00 DKK / kg
In stock
Special offer
Ground Coffee for Moka Pots
Caffè Boasi Gran Caffè Delicato Ground Coffee 250 g
43,00 DKK
53,70 DKK
172,00 DKK / kg
In stock
Special offer
Ground Coffee for Moka Pots
Caffè Boasi 100% Arabica Ground Coffee 250 g Tin
38,80 DKK
48,45 DKK
155,20 DKK / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Gringo Nordic Guatemala Las Gardenias Pacamara 250 g Coffee Beans
131,40 DKK
164,25 DKK
525,60 DKK / kg
In stock
Special offer
Natural Instant Coffee
Cafe d'Or Export Gold Instant Coffee 200 g
50,10 DKK
62,60 DKK
250,50 DKK / kg
In stock
Special offer
Natural Instant Coffee
Cafe d'Or Gold Instant Coffee 200 g
56,10 DKK
70,10 DKK
280,50 DKK / kg
In stock
Special offer
Natural Instant Coffee
Tchibo Gold Selection Crema Instant Coffee 180 g
61,80 DKK
77,25 DKK
343,35 DKK / kg
In stock
Special offer
Natural Instant Coffee
Nescafé Classic Decaf Instant Coffee 95 g
35,40 DKK
44,25 DKK
372,65 DKK / kg
In stock
Special offer
Natural Instant Coffee
Gevalia Mellanrost Gold Instant Coffee 200 g
74,10 DKK
92,60 DKK
370,50 DKK / kg
In stock
Special offer
Natural Instant Coffee
Mocca Jack Addiction Instant Coffee 200 g
50,10 DKK
62,60 DKK
250,50 DKK / kg
In stock
Special offer
Natural Instant Coffee
Mocca Jack Decaf Instant Coffee 100 g
42,80 DKK
53,45 DKK
428,00 DKK / kg
In stock