Barú Jul

Barú

Barú is a Belgian chocolate manufacturer famous for its delicious chocolate drink powders and marshmallows. The drink powders are made of ecological ingredients and always without artificial colouring or flavouring agents. You can find vegan options among the marshmallows as well.

Læs mere
Barú

Kategorier

Barú Swirly Hot Chocolate varm chokoladepulver 250 g

Barú Swirly Hot Chocolate varm chokoladepulver 250 g

73,25 DKK 293,00 DKK / kg
På lager
Barú Salty Caramel chokolade drikkepulver 250 g

Barú Salty Caramel chokolade drikkepulver 250 g

73,25 DKK 293,00 DKK / kg
På lager
Mest solgte Barú Marshmallows mørk chokolade, havsalt & karamel 120 g
Mest solgte Barú Mini Mallows mini skumfiduser 220 g

Barú Mini Mallows mini skumfiduser 220 g

80,00 DKK 363,65 DKK / kg
Ubekræftet
Barú Marshmallows mælkechokolade 120 g

Barú Marshmallows mælkechokolade 120 g

69,90 DKK 582,50 DKK / kg
På lager
Barú Marshmallows mørk chokolade, hindbær 120 g

Barú Marshmallows mørk chokolade, hindbær 120 g

70,65 DKK 588,75 DKK / kg
På lager
Ny Barú Winter Spice chokoladedrikpulver 250 g

Barú Winter Spice chokoladedrikpulver 250 g

80,75 DKK 323,00 DKK / kg
På lager
Pakketilbud Barú Marshmallow skumfiduser mixpakke 4 x 120 g

Barú Marshmallow skumfiduser mixpakke 4 x 120 g

235,40 DKK 280,35 DKK 490,45 DKK / kg
På lager