Chokolade

Mest solgte Barú Pumpkin Spice Marshmallows 60 g

Barú Pumpkin Spice Marshmallows 60 g

45,85 DKK 764,20 DKK / kg
På lager
Mest solgte Barú Marshmallows mørk chokolade, havsalt & karamel 120 g
Mest solgte Barú Marshmallows - mælkechokolade, havsalt & karamel 120 g
Goodio Pumpkin Spice økologisk chokolade 49%, 48 g

Goodio Pumpkin Spice økologisk chokolade 49%, 48 g

44,25 DKK 921,90 DKK / kg
På lager
Mest solgte Guylian Original Chocolate Seashells chokoladekonfekt 250 g
Barú Marshmallows mælkechokolade 120 g

Barú Marshmallows mælkechokolade 120 g

69,90 DKK 582,50 DKK / kg
På lager
Barú Marshmallows mørk chokolade, hindbær 120 g

Barú Marshmallows mørk chokolade, hindbær 120 g

70,65 DKK 588,75 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse chokolade julekalender 214 g

Café-Tasse chokolade julekalender 214 g

216,75 DKK 1 012,85 DKK / kg
På lager
Mest solgte Café-Tasse sortiment 18 minichokoladebarer, metalkasse 162 g
Mest solgte Café-Tasse mælkechokolade med pistacie 95 g

Café-Tasse mælkechokolade med pistacie 95 g

51,25 DKK 539,50 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse Julechokolade pekannød, salt & kiks 85 g

Café-Tasse Julechokolade pekannød, salt & kiks 85 g

44,25 DKK 520,60 DKK / kg
På lager
Mest solgte Café-Tasse mini-chokoladekager 20 stk. i pose 180 g

Café-Tasse mini-chokoladekager 20 stk. i pose 180 g

108,95 DKK 605,30 DKK / kg
På lager
Mest solgte Café-Tasse sortiment 40 minichokoladekager 360 g

Café-Tasse sortiment 40 minichokoladekager 360 g

226,10 DKK 628,10 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse Chokolade Mix julegaveæske 314 g

Café-Tasse Chokolade Mix julegaveæske 314 g

186,75 DKK 594,75 DKK / kg
På lager
Mest solgte Café-Tasse sortiment 26 minichokoladebarer 234 g

Café-Tasse sortiment 26 minichokoladebarer 234 g

147,85 DKK 631,85 DKK / kg
På lager
Mest solgte Café-Tasse mælkechokolade & etiopisk kaffe 85 g

Café-Tasse mælkechokolade & etiopisk kaffe 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
På lager
Mest solgte Sun Rice rischokolade 150 g

Sun Rice rischokolade 150 g

40,65 DKK 271,00 DKK / kg
På lager
Guylian Dark Praliné Seashells chokoladekonfekt 225 g

Guylian Dark Praliné Seashells chokoladekonfekt 225 g

102,60 DKK 456,00 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse Chocolate Mix chokolade-gaveæske 314 g

Café-Tasse Chocolate Mix chokolade-gaveæske 314 g

186,75 DKK 594,75 DKK / kg
På lager
Mest solgte Café-Tasse Discovery Box 24 minichokoladebarer 216 g

Café-Tasse Discovery Box 24 minichokoladebarer 216 g

192,40 DKK 890,75 DKK / kg
På lager
Mest solgte Café-Tasse mørk chokolade & havsalt 85 g

Café-Tasse mørk chokolade & havsalt 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
På lager
Café-Tasse mørk chokolade & kenyansk kaffe 85 g

Café-Tasse mørk chokolade & kenyansk kaffe 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
På lager
Café-Tasse mørk chokolade & appelsin 85 g

Café-Tasse mørk chokolade & appelsin 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse mælkechokolade, praliné, banan & cookie 95 g
Ny Café-Tasse mørk chokolade hindbær & mandelpraliné 45 g
Ny Café-Tasse mælkechokolade & pistacie 45 g

Café-Tasse mælkechokolade & pistacie 45 g

26,25 DKK 583,35 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse mælkechokolade & speculooskiks 45 g

Café-Tasse mælkechokolade & speculooskiks 45 g

26,25 DKK 583,35 DKK / kg
På lager
Ny Barú Marshmallows mørk chokolade 54 g

Barú Marshmallows mørk chokolade 54 g

38,15 DKK 706,50 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse mælkechokolade & hasselnødder 45 g

Café-Tasse mælkechokolade & hasselnødder 45 g

27,45 DKK 610,00 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse mørk chokolade med appelsinpraline 95 g

Café-Tasse mørk chokolade med appelsinpraline 95 g

51,25 DKK 539,50 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse hvid chokolade & citron 45 g

Café-Tasse hvid chokolade & citron 45 g

26,25 DKK 583,35 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse mælkechokolade & nougat 45 g

Café-Tasse mælkechokolade & nougat 45 g

27,45 DKK 610,00 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse mælkechokolade & saltkaramel 45 g

Café-Tasse mælkechokolade & saltkaramel 45 g

27,45 DKK 610,00 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse mørk chokolade & appelsin 45 g

Café-Tasse mørk chokolade & appelsin 45 g

27,45 DKK 610,00 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse mørk chokolade 60% 45 g

Café-Tasse mørk chokolade 60% 45 g

27,45 DKK 610,00 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse mørk chokolade & havsalt 45 g

Café-Tasse mørk chokolade & havsalt 45 g

26,25 DKK 583,35 DKK / kg
På lager
Café-Tasse mørk chokolade & kanel 85 g

Café-Tasse mørk chokolade & kanel 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
På lager
Karl Fazer mælkechokolade 250 g

Karl Fazer mælkechokolade 250 g

95,75 DKK 383,00 DKK / kg
På lager
Café-Tasse mørk chokolade & mandler 85 g

Café-Tasse mørk chokolade & mandler 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
På lager
Café-Tasse hvid chokolade & japansk matcha 85 g

Café-Tasse hvid chokolade & japansk matcha 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
På lager
Alter Eco Mørk Chokolade Peru 90% 100 g

Alter Eco Mørk Chokolade Peru 90% 100 g

54,35 DKK 543,50 DKK / kg
På lager
Goodio Chai økologisk chokolade 50%, 48 g

Goodio Chai økologisk chokolade 50%, 48 g

45,50 DKK 947,95 DKK / kg
På lager
Fazer Marianne chokolade-pebermyntekonfekt 220 g pose

Fazer Marianne chokolade-pebermyntekonfekt 220 g pose

57,50 DKK 261,40 DKK / kg
På lager
Café-Tasse mælkechokolade & hasselnød 85 g

Café-Tasse mælkechokolade & hasselnød 85 g

46,75 DKK 550,00 DKK / kg
På lager

Chokolade

I Chokolade-kategorien finder du varer fra populære mærker som Barú, Goodio og Guylian. De mest populære produkter lige nu er Barú Pumpkin Spice Marshmallows 60 g og Barú Marshmallows mørk chokolade, havsalt & karamel 120 g.