Cremas egne kaffer

Specialtilbud Crema Ethiopia Sidamo 250 g kaffebønner

Crema Ethiopia Sidamo 250 g kaffebønner

73,00 DKK 91,20 DKK 292,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Brazil 250 g kaffebønner

Crema Brazil 250 g kaffebønner

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
I dag er det international kaffedag! 20 % rabat på al kaffe i webshoppen!
Køb kaffe!
Specialtilbud Crema House Blend 250 g kaffebønner

Crema House Blend 250 g kaffebønner

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Royalty Blend 250 g kaffebønner

Crema Royalty Blend 250 g kaffebønner

67,00 DKK 83,70 DKK 268,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Indonesia 250 g

Crema Indonesia 250 g

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema French Roast 250 g kaffebønner

Crema French Roast 250 g kaffebønner

67,00 DKK 83,70 DKK 268,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema 100 % Robusta 250 g kaffebønner

Crema 100 % Robusta 250 g kaffebønner

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Espresso 250 g kaffebønner

Crema Espresso 250 g kaffebønner

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Brazil 500 g kaffebønner

Crema Brazil 500 g kaffebønner

110,50 DKK 138,10 DKK 221,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema India Monsooned Malabar 250 g kaffebønner

Crema India Monsooned Malabar 250 g kaffebønner

67,00 DKK 83,70 DKK 268,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Ethiopia Sidamo 500 g kaffebønner

Crema Ethiopia Sidamo 500 g kaffebønner

134,50 DKK 168,10 DKK 269,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Royalty Blend 500 g kaffebønner

Crema Royalty Blend 500 g kaffebønner

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Espresso 100 % Arabica 250 g

Crema Espresso 100 % Arabica 250 g

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema India Monsooned Malabar 1 kg kaffebønner

Crema India Monsooned Malabar 1 kg kaffebønner

233,60 DKK 291,95 DKK 233,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema India Monsooned Malabar 500 g kaffebønner

Crema India Monsooned Malabar 500 g kaffebønner

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Ethiopia Sidamo 1 kg kaffebønner

Crema Ethiopia Sidamo 1 kg kaffebønner

247,20 DKK 309,00 DKK 247,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema House Blend 500 g kaffebønner

Crema House Blend 500 g kaffebønner

116,50 DKK 145,60 DKK 233,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Espresso 1 kg kaffebønner

Crema Espresso 1 kg kaffebønner

209,60 DKK 261,95 DKK 209,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Brazil 1 kg kaffebønner

Crema Brazil 1 kg kaffebønner

215,60 DKK 269,45 DKK 215,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema House Blend 1 kg kaffebønner

Crema House Blend 1 kg kaffebønner

215,60 DKK 269,45 DKK 215,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema 100 % Robusta 1 kg kaffebønner

Crema 100 % Robusta 1 kg kaffebønner

185,60 DKK 231,95 DKK 185,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Royalty Blend 1 kg kaffebønner

Crema Royalty Blend 1 kg kaffebønner

233,60 DKK 291,95 DKK 233,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Jamaica Blue Mountain 100 g kaffebønner

Crema Jamaica Blue Mountain 100 g kaffebønner

162,10 DKK 202,55 DKK 1 621,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema 100 % Robusta 500 g kaffebønner

Crema 100 % Robusta 500 g kaffebønner

104,50 DKK 130,60 DKK 209,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Indonesia 500 g

Crema Indonesia 500 g

116,50 DKK 145,60 DKK 233,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Espresso 500 g kaffebønner

Crema Espresso 500 g kaffebønner

110,50 DKK 138,10 DKK 221,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Summer Coffee 250 g kaffebønner

Crema Summer Coffee 250 g kaffebønner

53,00 DKK 83,70 DKK 212,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Indonesia 1 kg

Crema Indonesia 1 kg

221,60 DKK 276,95 DKK 221,60 DKK / kg
På lager
Crema Espresso 100 % Arabica 1 kg

Crema Espresso 100 % Arabica 1 kg

254,45 DKK 254,45 DKK / kg
Ubekræftet
Crema French Roast 500 g kaffebønner

Crema French Roast 500 g kaffebønner

153,10 DKK 306,20 DKK / kg
Ubekræftet
Crema French Roast 1 kg kaffebønner

Crema French Roast 1 kg kaffebønner

284,45 DKK 284,45 DKK / kg
Ubekræftet
Crema Espresso 100 % Arabica 500 g

Crema Espresso 100 % Arabica 500 g

145,60 DKK 291,20 DKK / kg
Ubekræftet

Cremas egne kaffer

Majestic Royalty Blend, sophisticated French Roast, spicy Indonesia Java, energizing Espresso! Are you already familiar with Crema's own coffees?

Crema's coffee is a high-quality alternative for those who value a good cup of coffee. We have listened to our customers' wishes and thoughts about how good coffee should taste. Based on the answers, we have developed our own tasty coffee selection. Crema's coffee is roasted by hand in Helsinki, always in small batches to ensure the best quality.

De mest populære produkter lige nu er Crema Ethiopia Sidamo 250 g kaffebønner og Crema Brazil 250 g kaffebønner. Crema Ethiopia Sidamo 250 g kaffebønner er nu på tilbud til 73,00 DKK (normalpris 91,20 DKK).
Cremas egne kaffer