Café-Tasse Café-Tasse

Café-Tasse

Kategorier

Mest solgte Café-Tasse sortiment 18 minichokoladebarer, metalkasse 162 g
Mest solgte Café-Tasse mælkechokolade med pistacie 95 g

Café-Tasse mælkechokolade med pistacie 95 g

51,25 DKK 539,50 DKK / kg
På lager
Mest solgte Café-Tasse mini-chokoladekager 20 stk. i pose 180 g

Café-Tasse mini-chokoladekager 20 stk. i pose 180 g

108,95 DKK 605,30 DKK / kg
På lager
Mest solgte Café-Tasse sortiment 40 minichokoladekager 360 g

Café-Tasse sortiment 40 minichokoladekager 360 g

226,10 DKK 628,10 DKK / kg
På lager
Mest solgte Café-Tasse mælkechokolade & etiopisk kaffe 85 g

Café-Tasse mælkechokolade & etiopisk kaffe 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
På lager
Mest solgte Café-Tasse sortiment 26 minichokoladebarer 234 g

Café-Tasse sortiment 26 minichokoladebarer 234 g

147,85 DKK 631,85 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse chokolade julekalender 214 g

Café-Tasse chokolade julekalender 214 g

216,75 DKK 1 012,85 DKK / kg
På lager
Mest solgte Café-Tasse mørk chokolade & havsalt 85 g

Café-Tasse mørk chokolade & havsalt 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
På lager
Mest solgte Café-Tasse Discovery Box 24 minichokoladebarer 216 g

Café-Tasse Discovery Box 24 minichokoladebarer 216 g

192,40 DKK 890,75 DKK / kg
På lager
Café-Tasse mørk chokolade & kenyansk kaffe 85 g

Café-Tasse mørk chokolade & kenyansk kaffe 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
På lager
Café-Tasse mørk chokolade & appelsin 85 g

Café-Tasse mørk chokolade & appelsin 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse Julechokolade pekannød, salt & kiks 85 g

Café-Tasse Julechokolade pekannød, salt & kiks 85 g

44,25 DKK 520,60 DKK / kg
På lager
Café-Tasse mørk chokolade & kanel 85 g

Café-Tasse mørk chokolade & kanel 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
På lager
Café-Tasse hvid chokolade & japansk matcha 85 g

Café-Tasse hvid chokolade & japansk matcha 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
På lager
Café-Tasse mørk chokolade & mandler 85 g

Café-Tasse mørk chokolade & mandler 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
På lager
Café-Tasse mælkechokolade & hasselnød 85 g

Café-Tasse mælkechokolade & hasselnød 85 g

46,75 DKK 550,00 DKK / kg
På lager
Café-Tasse hvid chokolade & indisk kaffe 85 g

Café-Tasse hvid chokolade & indisk kaffe 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
På lager
Café-Tasse Extra Dark 77% mørk chokolade 85 g

Café-Tasse Extra Dark 77% mørk chokolade 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
På lager
Café-Tasse mørk chokolade & Earl Grey te 85 g

Café-Tasse mørk chokolade & Earl Grey te 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse Chokolade Mix julegaveæske 314 g

Café-Tasse Chokolade Mix julegaveæske 314 g

186,75 DKK 594,75 DKK / kg
På lager
Café-Tasse Dinner Mix chokolade-gaveæske 320 g

Café-Tasse Dinner Mix chokolade-gaveæske 320 g

186,75 DKK 583,60 DKK / kg
På lager
Café-Tasse mørk chokoladepralin & puffet quinoa 95 g

Café-Tasse mørk chokoladepralin & puffet quinoa 95 g

51,25 DKK 539,50 DKK / kg
På lager
Café-Tasse chokoladehjerter i metaldåse 115 g

Café-Tasse chokoladehjerter i metaldåse 115 g

119,25 DKK 1 037,00 DKK / kg
På lager
Café-Tasse mælkechokolade 85 g

Café-Tasse mælkechokolade 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
På lager
Café-Tasse mælkechokolade & nougat 85 g

Café-Tasse mælkechokolade & nougat 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
På lager
Café-Tasse Dark 60% mørk chokolade 85 g

Café-Tasse Dark 60% mørk chokolade 85 g

46,50 DKK 547,10 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse Chocolate Mix chokolade-gaveæske 314 g

Café-Tasse Chocolate Mix chokolade-gaveæske 314 g

186,75 DKK 594,75 DKK / kg
På lager
Café-Tasse chokoladehjerter 10 stk, 127 g

Café-Tasse chokoladehjerter 10 stk, 127 g

92,55 DKK 728,75 DKK / kg
På lager
Café-Tasse Easter Edition mælkechokolade 85 g

Café-Tasse Easter Edition mælkechokolade 85 g

44,25 DKK 520,60 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse mælkechokolade & pistacie 45 g

Café-Tasse mælkechokolade & pistacie 45 g

26,25 DKK 583,35 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse mælkechokolade, praliné, banan & cookie 95 g
Ny Café-Tasse mælkechokolade & speculooskiks 45 g

Café-Tasse mælkechokolade & speculooskiks 45 g

26,25 DKK 583,35 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse mørk chokolade hindbær & mandelpraliné 45 g
Ny Café-Tasse mørk chokolade & havsalt 45 g

Café-Tasse mørk chokolade & havsalt 45 g

26,25 DKK 583,35 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse mørk chokolade & appelsin 45 g

Café-Tasse mørk chokolade & appelsin 45 g

27,45 DKK 610,00 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse mælkechokolade & saltkaramel 45 g

Café-Tasse mælkechokolade & saltkaramel 45 g

27,45 DKK 610,00 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse hvid chokolade & citron 45 g

Café-Tasse hvid chokolade & citron 45 g

26,25 DKK 583,35 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse mørk chokolade 60% 45 g

Café-Tasse mørk chokolade 60% 45 g

27,45 DKK 610,00 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse mælkechokolade & nougat 45 g

Café-Tasse mælkechokolade & nougat 45 g

27,45 DKK 610,00 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse mørk chokolade med appelsinpraline 95 g

Café-Tasse mørk chokolade med appelsinpraline 95 g

51,25 DKK 539,50 DKK / kg
På lager
Ny Café-Tasse mælkechokolade & hasselnødder 45 g

Café-Tasse mælkechokolade & hasselnødder 45 g

27,45 DKK 610,00 DKK / kg
På lager