Maison Routin 1883 Smagssirup

Maison Routin 1883

130 years of expertise - In 1883, a gifted herbalist named Philibert Routin artfully blended 24 plants and spices from the French Alps. His first recipe, the Vermouth from Chambery, marked the start of the Maison Routin story. Today, the 1883 syrup brand imparts a French touch in bars and coffee shops worldwide.

Læs mere
Maison Routin 1883

Kategorier

Maison Routin 1883 French Vanilla sirup 1000 ml

Maison Routin 1883 French Vanilla sirup 1000 ml

182,80 DKK 182,80 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Caramel sirup 1000 ml

Maison Routin 1883 Caramel sirup 1000 ml

182,80 DKK 182,80 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Blueberry sirup 1000 ml

Maison Routin 1883 Blueberry sirup 1000 ml

182,80 DKK 182,80 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Pumpkin Spice sirup 1000 ml

Maison Routin 1883 Pumpkin Spice sirup 1000 ml

182,80 DKK 182,80 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Iced Tea Peach sirup 1000 ml

Maison Routin 1883 Iced Tea Peach sirup 1000 ml

182,80 DKK 182,80 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Salted Caramel sirup 1000 ml

Maison Routin 1883 Salted Caramel sirup 1000 ml

205,30 DKK 205,30 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 French Madeleine sirup 1000 ml

Maison Routin 1883 French Madeleine sirup 1000 ml

182,80 DKK 182,80 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Caramelized Peanut sirup 1000 ml

Maison Routin 1883 Caramelized Peanut sirup 1000 ml

205,30 DKK 205,30 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Toasted Marshmallow sirup 1000 ml

Maison Routin 1883 Toasted Marshmallow sirup 1000 ml

182,80 DKK 182,80 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Speculoos Biscuit sirup 1000 ml

Maison Routin 1883 Speculoos Biscuit sirup 1000 ml

182,80 DKK 182,80 DKK / l
1-2 måneder
Maison Routin 1883 Lavender sirup 1000 ml

Maison Routin 1883 Lavender sirup 1000 ml

220,30 DKK 220,30 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Violet sirup 1000 ml

Maison Routin 1883 Violet sirup 1000 ml

182,80 DKK 182,80 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Roasted Hazelnut smagssirup 250 ml

Maison Routin 1883 Roasted Hazelnut smagssirup 250 ml

96,80 DKK 387,20 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Iced Tea Lemon sirup 1000 ml

Maison Routin 1883 Iced Tea Lemon sirup 1000 ml

182,80 DKK 182,80 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Iced Tea Raspberry sirup 1000 ml

Maison Routin 1883 Iced Tea Raspberry sirup 1000 ml

182,80 DKK 182,80 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Vanilla smagssirup 250 ml

Maison Routin 1883 Vanilla smagssirup 250 ml

96,80 DKK 387,20 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Toffee Crunch sirup 1000 ml

Maison Routin 1883 Toffee Crunch sirup 1000 ml

182,80 DKK 182,80 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Maple sirup 1000 ml

Maison Routin 1883 Maple sirup 1000 ml

182,80 DKK 182,80 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Caramel sirup 250 ml

Maison Routin 1883 Caramel sirup 250 ml

96,80 DKK 387,20 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Yuzu Lemon sirup 1000 ml

Maison Routin 1883 Yuzu Lemon sirup 1000 ml

220,30 DKK 220,30 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Rose sirup 1000 ml

Maison Routin 1883 Rose sirup 1000 ml

182,80 DKK 182,80 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Irish Cream smagssirup 250 ml

Maison Routin 1883 Irish Cream smagssirup 250 ml

96,80 DKK 387,20 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Dubai Chocolate sirup 1000 ml

Maison Routin 1883 Dubai Chocolate sirup 1000 ml

199,20 DKK 199,20 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Chocolate smagsirup 250 ml

Maison Routin 1883 Chocolate smagsirup 250 ml

96,80 DKK 387,20 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Amaretto smagssirup 250 ml

Maison Routin 1883 Amaretto smagssirup 250 ml

96,80 DKK 387,20 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Iced Tea Mango sirup 1000 ml

Maison Routin 1883 Iced Tea Mango sirup 1000 ml

182,80 DKK 182,80 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Piña Colada sirup 1000 ml

Maison Routin 1883 Piña Colada sirup 1000 ml

182,80 DKK 182,80 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Melon sirup 1000 ml

Maison Routin 1883 Melon sirup 1000 ml

182,80 DKK 182,80 DKK / l
På lager
Maison Routin 1883 Blood Orange smagssirup 1000 ml

Maison Routin 1883 Blood Orange smagssirup 1000 ml

182,80 DKK 182,80 DKK / l
På lager
Ny Maison Routin 1883 Gingerbread sirup 1000 ml

Maison Routin 1883 Gingerbread sirup 1000 ml

149,25 DKK 149,25 DKK / l
På lager