Kaffekapsler og kaffepuder

Specialtilbud Passalacqua Habanera espresso pods 50 stk

Passalacqua Habanera espresso pods 50 stk

172,50 DKK 197,05 DKK 3,45 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Passalacqua DeUp koffeinfrie espresso pods 50 stk

Passalacqua DeUp koffeinfrie espresso pods 50 stk

172,50 DKK 197,05 DKK 3,45 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Passalacqua Habanera Nespresso-kompatible kaffekapsler 25 stk.

Passalacqua Habanera Nespresso-kompatible kaffekapsler 25 stk.

124,10 DKK 141,75 DKK 5,00 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Passalacqua Elmir Nespresso-kompatible kaffekapsler 100 stk.

Passalacqua Elmir Nespresso-kompatible kaffekapsler 100 stk.

331,70 DKK 379,00 DKK 3,35 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Passalacqua Manhoa espresso pods 150 stk.

Passalacqua Manhoa espresso pods 150 stk.

401,70 DKK 459,00 DKK 2,70 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Passalacqua Elmir espressopods 150 stk.

Passalacqua Elmir espressopods 150 stk.

366,70 DKK 419,00 DKK 2,45 DKK / stk
På lager

Kaffekapsler og kaffepuder

We offer a wide variety of coffee pods and capsules for different coffee machines:

The very handy E.S.E. espresso pods, from for example Lucaffe, Miscela d'Oro and MokaSirs. We also offer capsules that are compatible with Nespresso and Lavazza Point coffee machines.

I Kaffekapsler og kaffepuder-kategorien finder du varer fra populære mærker som Lucaffé, Unknown og Carraro 1927. De mest populære produkter lige nu er Lucaffé Mamma Lucia E.S.E. espresso pods 150 stk og 50 valgfrie ESE espresso pods. Passalacqua Habanera espresso pods 50 stk er nu på tilbud til 172,50 DKK (normalpris 197,05 DKK).
Kaffekapsler og kaffepuder