Kaffe

Filtrer produkter
Tilbud 623 Mest populære
Dallmayr Crema d’Oro Intensa 1 kg kaffebønner

Dallmayr Crema d’Oro Intensa 1 kg kaffebønner

224,45 DKK 224,45 DKK / kg
1-2 uger
Paulig Café Sydney 450 g kaffebønner

Paulig Café Sydney 450 g kaffebønner

115,20 DKK 256,00 DKK / kg
Ubekræftet
Starbucks Pike Place Roast 200 g kaffebønner

Starbucks Pike Place Roast 200 g kaffebønner

83,30 DKK 416,50 DKK / kg
Ubekræftet
Lucaffé Colombia 500 g kaffebønner

Lucaffé Colombia 500 g kaffebønner

175,60 DKK 351,20 DKK / kg
Ubekræftet
Saquella Espresso Dekaf koffeinfri 250 g malet kaffe

Saquella Espresso Dekaf koffeinfri 250 g malet kaffe

76,20 DKK 304,80 DKK / kg
Ubekræftet
Mokaflor Bio Organic 80 % Arabica 1 kg kaffebønner

Mokaflor Bio Organic 80 % Arabica 1 kg kaffebønner

309,00 DKK 309,00 DKK / kg
Ubekræftet
Saquella Bar Italia Espresso Premium instant kaffe 100 g

Saquella Bar Italia Espresso Premium instant kaffe 100 g

75,05 DKK 750,50 DKK / kg
Ubekræftet
Beanies Chocolate Orange smagsat instant kaffe 50 g

Beanies Chocolate Orange smagsat instant kaffe 50 g

52,60 DKK 1 052,00 DKK / kg
Ubekræftet
Beanies Caramel Popcorn smagfuld instant kaffe 50 g

Beanies Caramel Popcorn smagfuld instant kaffe 50 g

52,60 DKK 1 052,00 DKK / kg
Ubekræftet
illy Intenso ESE espresso kapsler 18 stk

illy Intenso ESE espresso kapsler 18 stk

120,30 DKK 6,70 DKK / stk
Ubekræftet
Arcaffé Mokacrema 1 kg

Arcaffé Mokacrema 1 kg

291,95 DKK 291,95 DKK / kg
2-4 uger
Miscela d'Oro Espresso 250 g malet kaffe i dåse

Miscela d'Oro Espresso 250 g malet kaffe i dåse

83,70 DKK 334,80 DKK / kg
Ubekræftet
Mokaflor Nero 250 g kaffebønner

Mokaflor Nero 250 g kaffebønner

73,20 DKK 292,80 DKK / kg
Ubekræftet
Makea Coffee Kunnon Kahvi 220 g kaffebønner

Makea Coffee Kunnon Kahvi 220 g kaffebønner

98,45 DKK 447,50 DKK / kg
Ubekræftet
Slow Forest Medium Roast 1 kg kaffebønner

Slow Forest Medium Roast 1 kg kaffebønner

246,75 DKK 246,75 DKK / kg
Ubekræftet
Slow Forest Dark Espresso 1 kg kaffebønner

Slow Forest Dark Espresso 1 kg kaffebønner

246,75 DKK 246,75 DKK / kg
Ubekræftet
Slow Forest Dark Roast 1 kg kaffebønner

Slow Forest Dark Roast 1 kg kaffebønner

246,75 DKK 246,75 DKK / kg
Ubekræftet
Rwanda Farmers Medium-to-Dark Roast 250 g kaffebønner

Rwanda Farmers Medium-to-Dark Roast 250 g kaffebønner

81,75 DKK 327,00 DKK / kg
Ubekræftet
Eduscho Café Special instantkaffe 500 g

Eduscho Café Special instantkaffe 500 g

120,05 DKK 240,10 DKK / kg
Ubekræftet
Nescafé Iced instantkaffe 95 g

Nescafé Iced instantkaffe 95 g

68,35 DKK 719,50 DKK / kg
Ubekræftet
ROST Saari mørkristet filterkaffe 1 kg kaffebønner

ROST Saari mørkristet filterkaffe 1 kg kaffebønner

329,00 DKK 329,00 DKK / kg
Ubekræftet
Beanies Easter Cream smagsat instant kaffe 50 g

Beanies Easter Cream smagsat instant kaffe 50 g

52,15 DKK 1 043,00 DKK / kg
Ubekræftet
Miscela d'Oro Espresso Dolce 500 g kaffebønner

Miscela d'Oro Espresso Dolce 500 g kaffebønner

105,10 DKK 210,20 DKK / kg
Ubekræftet
Minges Klassisch 500 g filtermalet kaffe

Minges Klassisch 500 g filtermalet kaffe

78,10 DKK 156,20 DKK / kg
Ubekræftet
Starbucks Veranda Blend 200 g filtermalet kaffe

Starbucks Veranda Blend 200 g filtermalet kaffe

90,80 DKK 454,00 DKK / kg
Ubekræftet
Mokaflor Chiaroscuro Kenya AA 1 kg kaffebønner

Mokaflor Chiaroscuro Kenya AA 1 kg kaffebønner

409,00 DKK 409,00 DKK / kg
Ubekræftet
Mokaflor Chiaroscura Jamaica Blue Mountain 250 g kaffebønner

Mokaflor Chiaroscura Jamaica Blue Mountain 250 g kaffebønner

549,00 DKK 2 196,00 DKK / kg
Ubekræftet
Pera CremaBar E.S.E. espresso pods 18 stk.

Pera CremaBar E.S.E. espresso pods 18 stk.

67,75 DKK 3,80 DKK / stk
Ubekræftet
Saquella Espresso 100 % Arabica espresso pods 15 stk.

Saquella Espresso 100 % Arabica espresso pods 15 stk.

52,55 DKK 3,50 DKK / stk
Ubekræftet
Dallmayr Prodomo Naturmild 500 g malet kaffe

Dallmayr Prodomo Naturmild 500 g malet kaffe

108,10 DKK 216,20 DKK / kg
Ubekræftet
Starbucks Espresso Roast 200 g kaffebønner

Starbucks Espresso Roast 200 g kaffebønner

75,80 DKK 379,00 DKK / kg
Ubekræftet
Mokambo Oro 1 kg kaffebønner

Mokambo Oro 1 kg kaffebønner

264,20 DKK 264,20 DKK / kg
Ubekræftet
Mokambo Rossa 1 kg kaffebønner

Mokambo Rossa 1 kg kaffebønner

224,45 DKK 224,45 DKK / kg
Ubekræftet

Kaffe

We have a wide selection of coffees for every taste, both espresso and filter coffee. You can find excellent Italian espresso as well as fresh roasted coffee from small Nordic coffee roasteries. Explore our selecton and find coffees to your taste - for example organic coffees, coffees with a balanced taste profile or Italian espresso beans with a high or low amount of Arabica.

I Kaffe-kategorien finder du varer fra populære mærker som Lucaffé, Pera og Passalacqua. De mest populære produkter lige nu er Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner og Pera Super Crema 1 kg kaffebønner. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner er nu på tilbud til 179,60 DKK (normalpris 224,45 DKK).