Jul

Specialtilbud Burg 2026 kaffe julekalender 24 x 15 g

Burg 2026 kaffe julekalender 24 x 15 g

247,20 DKK 309,00 DKK 686,70 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Beanies Christmas Variety Pack smagsat instant kaffe, 10 portionspakker

Beanies Christmas Variety Pack smagsat instant kaffe, 10 portionspakker

47,60 DKK 59,45 DKK 2 380,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Beanies Mince Pie smagsat instant kaffe 50 g

Beanies Mince Pie smagsat instant kaffe 50 g

39,40 DKK 49,15 DKK 788,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Burg smagsat kaffe, kanel 250 g malet

Burg smagsat kaffe, kanel 250 g malet

55,00 DKK 68,70 DKK 220,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Kaffekapselkalender

Kaffekapselkalender

231,60 DKK 309,00 DKK 9,65 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Tejulekalender

Tejulekalender

224,30 DKK 299,25 DKK 9,35 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Clipper Organic Rooibos & Cinnamon Infusion, 20 teposer

Clipper Organic Rooibos & Cinnamon Infusion, 20 teposer

24,00 DKK 44,25 DKK 1,20 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Clipper Organic Marrakesh Markets Mint Infusion 20 teposer

Clipper Organic Marrakesh Markets Mint Infusion 20 teposer

29,30 DKK 44,25 DKK 1,50 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Beanies Gingerbread smagsat instant kaffe 50 g

Beanies Gingerbread smagsat instant kaffe 50 g

42,10 DKK 52,60 DKK 842,00 DKK / kg
På lager

Jul

Ferien er lige om hjørnet, og før du ved af det, er det tid til at åbne den første låge i adventskalenderen. Her kan du finde f.eks. julekalendere med kaffe og te, julekaffe og -te, chokoladelækkerier, lakrids og masser af gode ting perfekt som gaver. Se produktudvalget med ferietema!

I Jul-kategorien finder du varer fra populære mærker som Burg, Beanies og Monin. De mest populære produkter lige nu er Burg 2026 kaffe julekalender 24 x 15 g og Beanies Christmas Variety Pack smagsat instant kaffe, 10 portionspakker. Burg 2026 kaffe julekalender 24 x 15 g er nu på tilbud til 247,20 DKK (normalpris 309,00 DKK).
Jul