Køkken

Filtrer produkter
Tilbud 17 Mest populære
Lacor røgflis til røgpistol, whisky 100 g

Lacor røgflis til røgpistol, whisky 100 g

89,25 DKK 892,50 DKK / kg
På lager
Lacor røgflis til røgpistol, mandeltræ 100 g

Lacor røgflis til røgpistol, mandeltræ 100 g

89,25 DKK 892,50 DKK / kg
På lager
Lacor røgflis til røgpistol, oliventræ 100 g

Lacor røgflis til røgpistol, oliventræ 100 g

89,25 DKK 892,50 DKK / kg
På lager
Ibili isform sæt med 8

Ibili isform sæt med 8

96,75 DKK
På lager
Modo Laku lakrids-mixer 750 ml

Modo Laku lakrids-mixer 750 ml

134,20 DKK 178,95 DKK / l
På lager
ILSA isske

ILSA isske

51,75 DKK
På lager
Westmark tang for isklumper

Westmark tang for isklumper

66,75 DKK
På lager
Ibili isboldsform sæt 2 stk

Ibili isboldsform sæt 2 stk

111,75 DKK
På lager
Vacu Vin vinlufter

Vacu Vin vinlufter

119,25 DKK
På lager
iSi tragt og si til sifon

iSi tragt og si til sifon

529,00 DKK
På lager
iSi Gourmet Whip sifon 250 ml

iSi Gourmet Whip sifon 250 ml

899,00 DKK
På lager

Køkken

I Køkken-kategorien finder du varer fra populære mærker som 100% Chef, WeLoc og TightVac. De mest populære produkter lige nu er 100% Chef mini-sprayflaske i glas 15 ml og WeLoc taskeklip 15 cm. Fellow Stagg EKG Pro elektrisk variabel temperaturkedel 900 ml, mat sort er nu på tilbud til 1 350,50 DKK (normalpris 1 719,00 DKK).