Löfbergs

Löfbergs

Kategorier

Specialtilbud Löfbergs Decaf koffeinfri instant kaffe 80 g

Löfbergs Decaf koffeinfri instant kaffe 80 g

69,70 DKK 87,10 DKK 871,25 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Löfbergs Fair Fresh økologisk instantkaffe 100 g

Löfbergs Fair Fresh økologisk instantkaffe 100 g

70,20 DKK 87,65 DKK 702,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Löfbergs Kharisma 500 g formalet kaffe

Löfbergs Kharisma 500 g formalet kaffe

92,50 DKK 115,60 DKK 185,00 DKK / kg
På lager
Löfbergs Cold Brew økologisk kaffe 1 l

Löfbergs Cold Brew økologisk kaffe 1 l

104,25 DKK 104,25 DKK / l
På lager
Specialtilbud Löfbergs Kharisma 1 kg kaffebønner

Löfbergs Kharisma 1 kg kaffebønner

209,40 DKK 261,75 DKK 209,40 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Löfbergs FTO Instant Sticks instantkaffe i portionspakke 500 x 2 g

Löfbergs FTO Instant Sticks instantkaffe i portionspakke 500 x 2 g

1 151,20 DKK 1 439,00 DKK 2,30 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Löfbergs Me Mellemristet 1 kg kaffebønner

Löfbergs Me Mellemristet 1 kg kaffebønner

215,60 DKK 269,45 DKK 215,60 DKK / kg
På lager