Monin Jul

Monin

Den franske virksomhed Monin har fremstillet lækre sirupper i over 100 år. Fra det store udvalg af smag vil du finde de rette til kaffedrikke, cocktails såvel som bagning. Smagssirup er et sandt multianvendelsesprodukt: du kan bruge det i varme og kolde kaffedrikke, tilføje det til sodavand, til cocktails, til smoothies eller til forskellige slags konfekt eller hjemmelavet is - eller snarere, alt, hvad du ønsker at tilføje et strejf af smag. Prøv og find din favorit!

Læs mere
Monin

Kategorier

Monin Gingerbread sirup 700 ml

Monin Gingerbread sirup 700 ml

143,15 DKK 204,50 DKK / l
På lager
Monin Cinnamon sirup 250 ml

Monin Cinnamon sirup 250 ml

75,35 DKK 301,40 DKK / l
På lager
Monin Cinnamon sirup 700 ml

Monin Cinnamon sirup 700 ml

143,15 DKK 204,50 DKK / l
På lager
Monin Spiced Red Berries sirup 700 ml

Monin Spiced Red Berries sirup 700 ml

150,65 DKK 215,25 DKK / l
På lager
Monin Winter Spice sirup 700 ml

Monin Winter Spice sirup 700 ml

150,65 DKK 215,25 DKK / l
På lager
Pakketilbud Monin Caramel + Pumpkin Spice + Gingerbread blandingspakke 3 x 700 ml

Monin Caramel + Pumpkin Spice + Gingerbread blandingspakke 3 x 700 ml

361,40 DKK 421,95 DKK 172,10 DKK / l
På lager
Pakketilbud Monin Gingerbread + Monin Cinnamon smagssirupper 700 ml

Monin Gingerbread + Monin Cinnamon smagssirupper 700 ml

251,90 DKK 286,30 DKK 359,90 DKK / l
På lager
Pakketilbud Monin Gingerbread + Monin Cinnamon Syrups 250 ml

Monin Gingerbread + Monin Cinnamon Syrups 250 ml

134,85 DKK 150,70 DKK 269,70 DKK / l
På lager