Monin Smagssirup

Monin

Den franske virksomhed Monin har fremstillet lækre sirupper i over 100 år. Fra det store udvalg af smag vil du finde de rette til kaffedrikke, cocktails såvel som bagning. Smagssirup er et sandt multianvendelsesprodukt: du kan bruge det i varme og kolde kaffedrikke, tilføje det til sodavand, til cocktails, til smoothies eller til forskellige slags konfekt eller hjemmelavet is - eller snarere, alt, hvad du ønsker at tilføje et strejf af smag. Prøv og find din favorit!

Læs mere
Monin

Kategorier

Mest solgte Monin 10 ml pumpe til 700 ml sirupflaske
Mest solgte Monin sukkerfri Caramel sirup 700 ml

Monin sukkerfri Caramel sirup 700 ml

130,45 DKK 186,40 DKK / l
På lager
Mest solgte Monin sukkerfri Vanille sirup 700 ml

Monin sukkerfri Vanille sirup 700 ml

137,95 DKK 197,10 DKK / l
På lager
Specialtilbud Monin Pumpkin Spice sirup 700 ml

Monin Pumpkin Spice sirup 700 ml

125,20 DKK 143,15 DKK 178,90 DKK / l
På lager
Mest solgte Monin Vanilla sirup 700 ml

Monin Vanilla sirup 700 ml

143,15 DKK 204,50 DKK / l
På lager
Specialtilbud Monin Salted Caramel sirup 700 ml

Monin Salted Caramel sirup 700 ml

125,20 DKK 143,15 DKK 178,90 DKK / l
På lager
Mest solgte Monin Caramel sirup 700 ml

Monin Caramel sirup 700 ml

135,65 DKK 193,80 DKK / l
På lager
Monin Coffee Set 5 x 50 ml sirup

Monin Coffee Set 5 x 50 ml sirup

152,45 DKK 609,80 DKK / l
På lager
Monin Cloudy Lemonade Base 700 ml

Monin Cloudy Lemonade Base 700 ml

149,25 DKK 213,25 DKK / l
På lager
Monin sukkerfri Noisette sirup 700 ml

Monin sukkerfri Noisette sirup 700 ml

137,95 DKK 197,10 DKK / l
På lager
Specialtilbud Monin Strawberry sirup 700 ml

Monin Strawberry sirup 700 ml

125,20 DKK 143,15 DKK 178,90 DKK / l
På lager
Monin Gingerbread sirup 700 ml

Monin Gingerbread sirup 700 ml

143,15 DKK 204,50 DKK / l
På lager
Monin White Chocolate sirup 700 ml

Monin White Chocolate sirup 700 ml

135,65 DKK 193,80 DKK / l
På lager
Monin Strawberry sirup 250 ml

Monin Strawberry sirup 250 ml

75,35 DKK 301,40 DKK / l
På lager
Monin Vanilla sirup 250 ml

Monin Vanilla sirup 250 ml

75,35 DKK 301,40 DKK / l
På lager
Monin Passion Fruit sirup 700 ml

Monin Passion Fruit sirup 700 ml

143,15 DKK 204,50 DKK / l
På lager
Monin Lavender sirup 700 ml

Monin Lavender sirup 700 ml

143,15 DKK 204,50 DKK / l
På lager
Monin Coconut sirup 700 ml

Monin Coconut sirup 700 ml

135,65 DKK 193,80 DKK / l
På lager
Monin Hazelnut Noisette sirup 700 ml

Monin Hazelnut Noisette sirup 700 ml

143,15 DKK 204,50 DKK / l
På lager
Monin Pumpkin Spice sirup 250 ml

Monin Pumpkin Spice sirup 250 ml

82,95 DKK 331,80 DKK / l
På lager
Monin Gingerbread sirup 250 ml

Monin Gingerbread sirup 250 ml

75,35 DKK 301,40 DKK / l
På lager
Monin Cherry sirup 700 ml

Monin Cherry sirup 700 ml

143,15 DKK 204,50 DKK / l
På lager
Monin Passion Fruit sirup 250 ml

Monin Passion Fruit sirup 250 ml

75,35 DKK 301,40 DKK / l
På lager
Monin Green Apple sirup 700 ml

Monin Green Apple sirup 700 ml

143,15 DKK 204,50 DKK / l
På lager
Monin Raspberry sirup 700 ml

Monin Raspberry sirup 700 ml

143,15 DKK 204,50 DKK / l
På lager
Monin Vanilla sirup 1 l PET-flaske

Monin Vanilla sirup 1 l PET-flaske

176,55 DKK 176,55 DKK / l
På lager
Monin Chocolate sirup 700 ml

Monin Chocolate sirup 700 ml

150,65 DKK 215,25 DKK / l
På lager
Monin Caramel sirup 250 ml

Monin Caramel sirup 250 ml

75,35 DKK 301,40 DKK / l
På lager
Monin Salted Caramel sirup 1 l PET-flaske

Monin Salted Caramel sirup 1 l PET-flaske

176,55 DKK 176,55 DKK / l
På lager
Monin Cocktail Set 5 x 50 ml sirup

Monin Cocktail Set 5 x 50 ml sirup

140,75 DKK 563,00 DKK / l
På lager
Monin Blue Curaçao sirup 700 ml

Monin Blue Curaçao sirup 700 ml

135,65 DKK 193,80 DKK / l
På lager
Monin Cinnamon Roll smagssirup 700 ml

Monin Cinnamon Roll smagssirup 700 ml

150,65 DKK 215,25 DKK / l
1-2 uger
Monin Toasted Marshmallow smagsirup 700 ml

Monin Toasted Marshmallow smagsirup 700 ml

143,15 DKK 204,50 DKK / l
På lager
Monin Cherry Blossom sirup 700 ml

Monin Cherry Blossom sirup 700 ml

143,15 DKK 204,50 DKK / l
På lager
Monin Almond Orgeat sirup 700 ml

Monin Almond Orgeat sirup 700 ml

135,05 DKK 192,95 DKK / l
På lager
Monin Caramel sirup 1 l PET-flaske

Monin Caramel sirup 1 l PET-flaske

169,05 DKK 169,05 DKK / l
På lager
Monin Cinnamon sirup 250 ml

Monin Cinnamon sirup 250 ml

75,35 DKK 301,40 DKK / l
På lager
Monin Grenadine sirup 700 ml

Monin Grenadine sirup 700 ml

128,15 DKK 183,10 DKK / l
På lager
Monin Pistachio sirup 700 ml

Monin Pistachio sirup 700 ml

135,65 DKK 193,80 DKK / l
På lager
Monin sukkerfri Vanille sirup 1 l PET-flaske

Monin sukkerfri Vanille sirup 1 l PET-flaske

184,05 DKK 184,05 DKK / l
På lager
Monin Rhubarb smagssirup 700 ml

Monin Rhubarb smagssirup 700 ml

143,15 DKK 204,50 DKK / l
På lager
Monin Rose sirup 700 ml

Monin Rose sirup 700 ml

135,65 DKK 193,80 DKK / l
På lager
Monin Mango sirup 700 ml

Monin Mango sirup 700 ml

143,35 DKK 204,80 DKK / l
På lager
Monin Cloudy Lemonade Base sirup 1 l PET-flaske

Monin Cloudy Lemonade Base sirup 1 l PET-flaske

179,25 DKK 179,25 DKK / l
På lager
Monin White Peach sirup 700 ml

Monin White Peach sirup 700 ml

135,65 DKK 193,80 DKK / l
På lager
Roasted Hazelnut sirup 700 ml

Roasted Hazelnut sirup 700 ml

143,15 DKK 204,50 DKK / l
På lager
Monin Green Mint sirup 700 ml

Monin Green Mint sirup 700 ml

128,15 DKK 183,10 DKK / l
På lager