Instant kaffe

Dalgona-kaffe
Inspiration & guides

Dalgona-kaffe

Sådan laver du en fluffy og cremet Dalgona-kaffe nemt med instant kaffe. Drik den varm eller kold med is!

Læs mere
Specialtilbud Beanies Variety Pack smagsat instantkaffe, 10 portionspakninger

Beanies Variety Pack smagsat instantkaffe, 10 portionspakninger

41,80 DKK 52,15 DKK 1 672,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Beanies Pumpkin Spice smagsat instant kaffe 50 g

Beanies Pumpkin Spice smagsat instant kaffe 50 g

42,10 DKK 52,60 DKK 842,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Trung Nguyen G7 gourmet instant kaffe 3-i-1, 20 portioner poser

Trung Nguyen G7 gourmet instant kaffe 3-i-1, 20 portioner poser

45,70 DKK 57,05 DKK 2,30 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Beanies Christmas Variety Pack smagsat instant kaffe, 10 portionspakker

Beanies Christmas Variety Pack smagsat instant kaffe, 10 portionspakker

47,60 DKK 59,45 DKK 2 380,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Little's French Vanilla smagsat instant kaffe 50 g

Little's French Vanilla smagsat instant kaffe 50 g

48,10 DKK 60,10 DKK 962,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Beanies Double Chocolate smagsat instant kaffe 50 g

Beanies Double Chocolate smagsat instant kaffe 50 g

42,10 DKK 52,60 DKK 842,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Davidoff Rich Aroma instant kaffe 100 g

Davidoff Rich Aroma instant kaffe 100 g

54,80 DKK 68,45 DKK 548,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mount Hagen koffeinfri instantkaffe 100 g glas

Mount Hagen koffeinfri instantkaffe 100 g glas

59,40 DKK 74,25 DKK 594,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Little's Colombian Premium instant kaffe 50 g

Little's Colombian Premium instant kaffe 50 g

48,10 DKK 60,10 DKK 962,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Davidoff Espresso 57 instant kaffe 100 g

Davidoff Espresso 57 instant kaffe 100 g

54,80 DKK 68,45 DKK 548,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé 100 % Arabica instant kaffe 25 stk

Lucaffé 100 % Arabica instant kaffe 25 stk

60,00 DKK 75,00 DKK 2,40 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Beanies Irish Coffee smagsat instant kaffe 50 g

Beanies Irish Coffee smagsat instant kaffe 50 g

42,10 DKK 52,60 DKK 842,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Beanies Very Vanilla koffeinfri smagsat instant kaffe 50 g

Beanies Very Vanilla koffeinfri smagsat instant kaffe 50 g

42,10 DKK 52,60 DKK 842,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Davidoff Fine Aroma instant kaffe 100 g

Davidoff Fine Aroma instant kaffe 100 g

54,80 DKK 68,45 DKK 548,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mount Hagen instantkaffe, 25 x 2 g portionspinde

Mount Hagen instantkaffe, 25 x 2 g portionspinde

35,40 DKK 44,25 DKK 1,45 DKK / stk
På lager
Ny Beanies instant kaffe adventskalender 2026

Beanies instant kaffe adventskalender 2026

379,00 DKK 2 016,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Beanies Creamy Caramel smagsat instant kaffe 50 g

Beanies Creamy Caramel smagsat instant kaffe 50 g

42,10 DKK 52,60 DKK 842,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mount Hagen koffeinfri instantkaffe, 25 x 2 g portionsposer

Mount Hagen koffeinfri instantkaffe, 25 x 2 g portionsposer

41,40 DKK 51,75 DKK 1,70 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Beanies Decaf Nutty Hazelnut koffeinfri smagsat instant kaffe 50 g

Beanies Decaf Nutty Hazelnut koffeinfri smagsat instant kaffe 50 g

42,10 DKK 52,60 DKK 842,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Beanies Decaf Creamy Caramel koffeinfri smagsat instant kaffe 50 g

Beanies Decaf Creamy Caramel koffeinfri smagsat instant kaffe 50 g

42,10 DKK 52,60 DKK 842,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Little's Glazed Cinnamon smagstilsat instantkaffe 50 g

Little's Glazed Cinnamon smagstilsat instantkaffe 50 g

54,10 DKK 67,60 DKK 1 082,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mount Hagen instant kaffe 100 g glas

Mount Hagen instant kaffe 100 g glas

53,40 DKK 66,75 DKK 534,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Clipper Super Special Organic Decaf Instant Coffee 100 g

Clipper Super Special Organic Decaf Instant Coffee 100 g

96,80 DKK 120,95 DKK 968,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Trung Nguyen G7 Pure Black instantkaffe 15 x 2 g

Trung Nguyen G7 Pure Black instantkaffe 15 x 2 g

29,80 DKK 37,25 DKK 2,00 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Beanies Mince Pie smagsat instant kaffe 50 g

Beanies Mince Pie smagsat instant kaffe 50 g

39,40 DKK 49,15 DKK 788,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Beanies Nutty Hazelnut smagsat instant kaffe 50 g

Beanies Nutty Hazelnut smagsat instant kaffe 50 g

42,10 DKK 52,60 DKK 842,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Little's Bold Italian Premium instant kaffe 50 g

Little's Bold Italian Premium instant kaffe 50 g

48,10 DKK 60,10 DKK 962,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gevalia Mellanrost Gold instantkaffe 200 g

Gevalia Mellanrost Gold instantkaffe 200 g

74,10 DKK 92,60 DKK 370,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Nescafé Classic koffeinfri instantkaffe 95 g

Nescafé Classic koffeinfri instantkaffe 95 g

35,40 DKK 44,25 DKK 372,65 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Cafe d'Or Gold instantkaffe 200 g

Cafe d'Or Gold instantkaffe 200 g

56,10 DKK 70,10 DKK 280,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Cafe d'Or Export Gold instantkaffe 200 g

Cafe d'Or Export Gold instantkaffe 200 g

50,10 DKK 62,60 DKK 250,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Tchibo Gold Selection Crema instantkaffe 180 g

Tchibo Gold Selection Crema instantkaffe 180 g

61,80 DKK 77,25 DKK 343,35 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mocca Jack Obsession instantkaffe 200 g

Mocca Jack Obsession instantkaffe 200 g

47,40 DKK 59,25 DKK 237,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mocca Jack Desire instantkaffe 200 g

Mocca Jack Desire instantkaffe 200 g

51,40 DKK 64,25 DKK 257,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mocca Jack Addiction instantkaffe 200 g

Mocca Jack Addiction instantkaffe 200 g

50,10 DKK 62,60 DKK 250,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mocca Jack Decaf koffeinfri instantkaffe 100 g

Mocca Jack Decaf koffeinfri instantkaffe 100 g

42,80 DKK 53,45 DKK 428,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Göldbach Colombian instantkaffe 200 g

Göldbach Colombian instantkaffe 200 g

50,80 DKK 63,40 DKK 254,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Göldbach Vietnam instantkaffe 100 g

Göldbach Vietnam instantkaffe 100 g

36,80 DKK 45,95 DKK 368,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Göldbach Uganda instantkaffe 100 g

Göldbach Uganda instantkaffe 100 g

36,80 DKK 45,95 DKK 368,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Göldbach Decaf koffeinfri instantkaffe 100 g

Göldbach Decaf koffeinfri instantkaffe 100 g

48,80 DKK 60,95 DKK 488,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Göldbach Brasil instantkaffe 100 g

Göldbach Brasil instantkaffe 100 g

36,80 DKK 45,95 DKK 368,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Little's Rich Hazelnut koffeinfri instantkaffe 50 g

Little's Rich Hazelnut koffeinfri instantkaffe 50 g

48,10 DKK 60,10 DKK 962,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Nescafé Classic instantkaffe 200 g

Nescafé Classic instantkaffe 200 g

62,10 DKK 77,60 DKK
På lager
Specialtilbud Beanies Very Vanilla smagsat instant kaffe 50 g

Beanies Very Vanilla smagsat instant kaffe 50 g

42,10 DKK 52,60 DKK 842,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Little's Cardamom Bun smagsat instant kaffe 50 g

Little's Cardamom Bun smagsat instant kaffe 50 g

48,10 DKK 60,10 DKK 962,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Little's Rich Hazelnut smaksat instant kaffe 50 g

Little's Rich Hazelnut smaksat instant kaffe 50 g

48,10 DKK 60,10 DKK 962,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Little's Creamy Caramel smagsat instant kaffe 50 g

Little's Creamy Caramel smagsat instant kaffe 50 g

48,10 DKK 60,10 DKK 962,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Beanies Sweet Cinnamon smagsat instant kaffe 50 g

Beanies Sweet Cinnamon smagsat instant kaffe 50 g

42,10 DKK 52,60 DKK 842,00 DKK / kg
På lager

Instant kaffe

Instant coffee is the saver of a busy morning! In our assortment you'll find organic instant coffee from Clipper as well as different flavoured instant coffees from Little's and Beanies. Flavoured instant coffees make for an excellent gift as well!

I Instant kaffe-kategorien finder du varer fra populære mærker som Beanies, Trung Nguyen og Davidoff. De mest populære produkter lige nu er Beanies Variety Pack smagsat instantkaffe, 10 portionspakninger og Beanies Pumpkin Spice smagsat instant kaffe 50 g. Beanies Variety Pack smagsat instantkaffe, 10 portionspakninger er nu på tilbud til 41,80 DKK (normalpris 52,15 DKK).
Instant kaffe