Kaffe

Filtrer produkter
Tilbud 623 Mest populære
Specialtilbud Puro Fuerte 1 kg kaffebønner

Puro Fuerte 1 kg kaffebønner

215,60 DKK 269,45 DKK 215,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Cremador 250 g espressomaskine malet kaffe

Passalacqua Cremador 250 g espressomaskine malet kaffe

55,00 DKK 68,70 DKK 220,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Moana 1 kg kaffebønner

Passalacqua Moana 1 kg kaffebønner

287,20 DKK 359,00 DKK 287,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Colectivo Pacaybamba Peru 200 g kaffebønner
Specialtilbud Gringo Nordic Organic Etiopien Shakiso Hadeso 250 g kaffebønner

Gringo Nordic Organic Etiopien Shakiso Hadeso 250 g kaffebønner

107,40 DKK 134,25 DKK 429,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gringo Nordic Burundi Kibingo Oro 250 g kaffebønner

Gringo Nordic Burundi Kibingo Oro 250 g kaffebønner

109,00 DKK 136,20 DKK 436,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Jacobs Barista Editions Crema Italiano 1 kg kaffebønner

Jacobs Barista Editions Crema Italiano 1 kg kaffebønner

149,60 DKK 186,95 DKK 149,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Davidoff Decaf Elegant koffeinfri instant kaffe 100 g

Davidoff Decaf Elegant koffeinfri instant kaffe 100 g

54,80 DKK 68,45 DKK 548,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Bialetti Perfetto Moka Cocco smagsat malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Cocco smagsat malet kaffe 250 g

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Bergstrands Mymble Lazy Days formalet kaffe 250 g

Bergstrands Mymble Lazy Days formalet kaffe 250 g

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Makea Coffee Lounge 220 g kaffebønner

Makea Coffee Lounge 220 g kaffebønner

78,80 DKK 98,45 DKK 358,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Makea Coffee Disco 220 g kaffebønner

Makea Coffee Disco 220 g kaffebønner

78,80 DKK 98,45 DKK 358,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Makea Coffee Club 220 g kaffebønner

Makea Coffee Club 220 g kaffebønner

78,80 DKK 98,45 DKK 358,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Makea Coffee Pärinätön Decaf 220 g kaffebønner

Makea Coffee Pärinätön Decaf 220 g kaffebønner

90,80 DKK 113,45 DKK 412,75 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Makea Coffee Caramel Groove 220 g kaffebønner

Makea Coffee Caramel Groove 220 g kaffebønner

78,80 DKK 98,45 DKK 358,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Little's Creamy Caramel koffeinfri instantkaffe 50 g

Little's Creamy Caramel koffeinfri instantkaffe 50 g

48,10 DKK 60,10 DKK 962,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Little's French Vanilla koffeinfri instantkaffe 50 g

Little's French Vanilla koffeinfri instantkaffe 50 g

48,10 DKK 60,10 DKK 962,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Espoon Kahvipaahtimo Juicy Lychee Fruit 200 g kaffebønner

Espoon Kahvipaahtimo Juicy Lychee Fruit 200 g kaffebønner

156,70 DKK 195,80 DKK 783,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Espoon Kahvipaahtimo Espoon Espresso 200 g kaffebønner

Espoon Kahvipaahtimo Espoon Espresso 200 g kaffebønner

88,30 DKK 110,30 DKK 441,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Espoon Kahvipaahtimo Colombia mellemrist 200 g kaffebønner

Espoon Kahvipaahtimo Colombia mellemrist 200 g kaffebønner

72,70 DKK 90,80 DKK 363,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Espoon Kahvipaahtimo Honey Aponte 200 g kaffebønner

Espoon Kahvipaahtimo Honey Aponte 200 g kaffebønner

114,70 DKK 143,30 DKK 573,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Segafredo Espresso Casa 1 kg kaffebønner

Segafredo Espresso Casa 1 kg kaffebønner

137,60 DKK 171,95 DKK 137,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lavazza Expert Gusto Pieno 1 kg kaffebønner

Lavazza Expert Gusto Pieno 1 kg kaffebønner

155,60 DKK 194,45 DKK 155,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lykke Lykkegram-kaffebrev Happiness 30 g

Lykke Lykkegram-kaffebrev Happiness 30 g

23,40 DKK 29,25 DKK 780,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Espoon Kahvipaahtimo Juicy Passion Fruit 200 g kaffebønner

Espoon Kahvipaahtimo Juicy Passion Fruit 200 g kaffebønner

156,70 DKK 195,80 DKK 783,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Slow Forest Extra Dark Roast 1 kg Coffee Beans

Slow Forest Extra Dark Roast 1 kg Coffee Beans

197,40 DKK 246,75 DKK 197,40 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato koffeinfri espressopuder 150 stk

Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato koffeinfri espressopuder 150 stk

375,20 DKK 469,00 DKK 2,50 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 500 g kaffebønner

Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 500 g kaffebønner

86,50 DKK 108,10 DKK 173,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mokaflor Chiaroscuro Ethiopia Sidamo 1 kg kaffebønner

Mokaflor Chiaroscuro Ethiopia Sidamo 1 kg kaffebønner

239,40 DKK 299,25 DKK 239,40 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Nescafé Gold Caramel Latte specialinstantkaffe 8 x 17 g

Nescafé Gold Caramel Latte specialinstantkaffe 8 x 17 g

43,20 DKK 54,00 DKK 317,65 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Nescafé Vanilla Latte specialinstantkaffe 8 x 17 g

Nescafé Vanilla Latte specialinstantkaffe 8 x 17 g

43,20 DKK 54,00 DKK 317,65 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Nescafé Latte specialinstantkaffe 8 x 18 g

Nescafé Latte specialinstantkaffe 8 x 18 g

43,40 DKK 54,15 DKK 301,40 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Nescafé 3in1 Creamy Latte specialinstantkaffe 10 x 15 g

Nescafé 3in1 Creamy Latte specialinstantkaffe 10 x 15 g

37,40 DKK 46,75 DKK 249,35 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Nescafé Cappuccino specialinstantkaffe 225 g

Nescafé Cappuccino specialinstantkaffe 225 g

62,40 DKK 78,00 DKK 277,35 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Löfbergs Decaf koffeinfri instant kaffe 80 g

Löfbergs Decaf koffeinfri instant kaffe 80 g

69,70 DKK 87,10 DKK 871,25 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Löfbergs Fair Fresh økologisk instantkaffe 100 g

Löfbergs Fair Fresh økologisk instantkaffe 100 g

70,20 DKK 87,65 DKK 702,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Löfbergs FTO Instant Sticks instantkaffe i portionspakke 500 x 2 g

Löfbergs FTO Instant Sticks instantkaffe i portionspakke 500 x 2 g

1 151,20 DKK 1 439,00 DKK 2,30 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Clipper Organic No Caf kaffealternativ 100 g

Clipper Organic No Caf kaffealternativ 100 g

41,40 DKK 51,75 DKK 414,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Clipper Wake Up kaffeerstatning 125 g

Clipper Wake Up kaffeerstatning 125 g

47,40 DKK 59,25 DKK 379,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Paulig Café Napoli 475 g filtermalet kaffe

Paulig Café Napoli 475 g filtermalet kaffe

86,40 DKK 107,90 DKK 181,90 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Barleycup Organic Cerealskaffe erstatning 100 g

Barleycup Organic Cerealskaffe erstatning 100 g

65,40 DKK 81,75 DKK 654,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Chikko Organic cikoriekaffe 150 g

Chikko Organic cikoriekaffe 150 g

73,40 DKK 91,75 DKK 489,35 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Chikko Økologisk Orzo-bygkaffe 150 g

Chikko Økologisk Orzo-bygkaffe 150 g

59,40 DKK 74,25 DKK 396,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Chikko Organic Chai Latte Mix -drikkepulver 130 g
Specialtilbud Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 500 g kaffebønner

Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 500 g kaffebønner

92,50 DKK 115,60 DKK 185,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud ROST Saari 225 g kaffebønner

ROST Saari 225 g kaffebønner

73,00 DKK 91,20 DKK 324,45 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Bialetti Deca Nespresso-kompatible koffeinfri kaffekapsler 10 stk.

Bialetti Deca Nespresso-kompatible koffeinfri kaffekapsler 10 stk.

29,40 DKK 36,75 DKK 2,95 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Löfbergs Kharisma 1 kg kaffebønner

Löfbergs Kharisma 1 kg kaffebønner

209,40 DKK 261,75 DKK 209,40 DKK / kg
På lager

Kaffe

We have a wide selection of coffees for every taste, both espresso and filter coffee. You can find excellent Italian espresso as well as fresh roasted coffee from small Nordic coffee roasteries. Explore our selecton and find coffees to your taste - for example organic coffees, coffees with a balanced taste profile or Italian espresso beans with a high or low amount of Arabica.

I Kaffe-kategorien finder du varer fra populære mærker som Lucaffé, Pera og Passalacqua. De mest populære produkter lige nu er Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner og Pera Super Crema 1 kg kaffebønner. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner er nu på tilbud til 179,60 DKK (normalpris 224,45 DKK).