Kaffe

Filtrer produkter
Tilbud 627 Mest populære
Specialtilbud Carraro 1927 Intenso Nespresso-kompatible kaffekapsler 50 stk

Carraro 1927 Intenso Nespresso-kompatible kaffekapsler 50 stk

85,20 DKK 106,40 DKK 1,70 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Johan & Nyström Nap Queen koffeinfri kaffe 250 g kaffebønner

Johan & Nyström Nap Queen koffeinfri kaffe 250 g kaffebønner

79,00 DKK 98,70 DKK 316,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé 100 % Arabica instant kaffe 25 stk

Lucaffé 100 % Arabica instant kaffe 25 stk

60,00 DKK 75,00 DKK 2,40 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Bergstrands Moomin Stinky Salty Liquorice smagsat kaffe 250 g malet

Bergstrands Moomin Stinky Salty Liquorice smagsat kaffe 250 g malet

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema 100 % Robusta 1 kg kaffebønner

Crema 100 % Robusta 1 kg kaffebønner

185,60 DKK 231,95 DKK 185,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Dallmayr Prodomo koffeinfri kaffe 500 g malet

Dallmayr Prodomo koffeinfri kaffe 500 g malet

86,50 DKK 108,10 DKK 173,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Bialetti Perfetto Moka Nocciola malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Nocciola malet kaffe 250 g

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Trung Nguyen Creative 4 malet vietnamesisk kaffe 250 g

Trung Nguyen Creative 4 malet vietnamesisk kaffe 250 g

55,00 DKK 68,70 DKK 220,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mokaflor Decaffeinato 250 g koffeinfrie kaffebønner

Mokaflor Decaffeinato 250 g koffeinfrie kaffebønner

55,00 DKK 68,70 DKK 220,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gringo Nordic Prime Brew EKO 500 g kaffebønner

Gringo Nordic Prime Brew EKO 500 g kaffebønner

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gringo Nordic Rwanda Nyamurinda Red Bourbon 250 g kaffebønner

Gringo Nordic Rwanda Nyamurinda Red Bourbon 250 g kaffebønner

79,00 DKK 98,70 DKK 316,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Davidoff Espresso 57 instant kaffe 100 g

Davidoff Espresso 57 instant kaffe 100 g

54,80 DKK 68,45 DKK 548,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema House Blend 1 kg kaffebønner

Crema House Blend 1 kg kaffebønner

215,60 DKK 269,45 DKK 215,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mount Hagen instantkaffe, 25 x 2 g portionspinde

Mount Hagen instantkaffe, 25 x 2 g portionspinde

35,40 DKK 44,25 DKK 1,45 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Lykke UFO Uganda 250 g kaffebønner

Lykke UFO Uganda 250 g kaffebønner

79,00 DKK 98,70 DKK 316,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Pulcinella espresso pods 24 stk. i en dåse

Lucaffé Pulcinella espresso pods 24 stk. i en dåse

60,50 DKK 75,55 DKK 2,55 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Johan & Nyström Perduras FTO 500 g økologiske kaffebønner

Johan & Nyström Perduras FTO 500 g økologiske kaffebønner

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lykke Snövatten Peru 250 g kaffebønner

Lykke Snövatten Peru 250 g kaffebønner

79,00 DKK 98,70 DKK 316,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Bergstrands Koffeinfritt Kaffe 250 g malet

Bergstrands Koffeinfritt Kaffe 250 g malet

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Beanies Very Vanilla koffeinfri smagsat instant kaffe 50 g

Beanies Very Vanilla koffeinfri smagsat instant kaffe 50 g

42,10 DKK 52,60 DKK 842,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Burg Colombia Excelso koffeinfri kaffe 250 g kaffebønner

Burg Colombia Excelso koffeinfri kaffe 250 g kaffebønner

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gringo Nordic The Outsider Organic Italian Espresso 500 g kaffebønner

Gringo Nordic The Outsider Organic Italian Espresso 500 g kaffebønner

134,50 DKK 168,10 DKK 269,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Beanies Irish Coffee smagsat instant kaffe 50 g

Beanies Irish Coffee smagsat instant kaffe 50 g

42,10 DKK 52,60 DKK 842,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Davidoff Fine Aroma instant kaffe 100 g

Davidoff Fine Aroma instant kaffe 100 g

54,80 DKK 68,45 DKK 548,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Alambra 250 g malet kaffe

Passalacqua Alambra 250 g malet kaffe

43,00 DKK 53,70 DKK 172,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Burg smagsat kaffe, hasselnød 250 g malet

Burg smagsat kaffe, hasselnød 250 g malet

55,00 DKK 68,70 DKK 220,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Harem 1 kg kaffebønner

Passalacqua Harem 1 kg kaffebønner

311,20 DKK 389,00 DKK 311,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Espresso 100 % Arabica 1 kg

Crema Espresso 100 % Arabica 1 kg

203,60 DKK 254,45 DKK 203,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Royalty Blend 1 kg kaffebønner

Crema Royalty Blend 1 kg kaffebønner

233,60 DKK 291,95 DKK 233,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud illy Classico 250 g malet kaffe

illy Classico 250 g malet kaffe

73,00 DKK 91,20 DKK 292,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Espresso Cremoso ESE espresso pods 150 stk

Miscela d'Oro Espresso Cremoso ESE espresso pods 150 stk

311,20 DKK 389,00 DKK 2,10 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Crema French Roast 500 g kaffebønner

Crema French Roast 500 g kaffebønner

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Harem 250 g malet kaffe - dåse

Passalacqua Harem 250 g malet kaffe - dåse

85,00 DKK 106,20 DKK 340,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud MokaSirs Pregiato 1 kg kaffebønner

MokaSirs Pregiato 1 kg kaffebønner

203,60 DKK 254,45 DKK 203,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Decaffeinato 250 g koffeinfri kaffebønner

Lucaffé Decaffeinato 250 g koffeinfri kaffebønner

85,00 DKK 106,20 DKK 340,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 250 g kaffebønner

Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 250 g kaffebønner

79,00 DKK 98,70 DKK 316,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mount Hagen koffeinfri instantkaffe, 25 x 2 g portionsposer

Mount Hagen koffeinfri instantkaffe, 25 x 2 g portionsposer

41,40 DKK 51,75 DKK 1,70 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Mount Hagen instant kaffe 100 g glas

Mount Hagen instant kaffe 100 g glas

53,40 DKK 66,75 DKK 534,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Trung Nguyen G7 Pure Black instantkaffe 15 x 2 g

Trung Nguyen G7 Pure Black instantkaffe 15 x 2 g

29,80 DKK 37,25 DKK 2,00 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Bialetti Perfetto Moka Caramello malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Caramello malet kaffe 250 g

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Aromix Pumpkin Spice aromatiseret kaffe 150 g malet

Aromix Pumpkin Spice aromatiseret kaffe 150 g malet

42,40 DKK 52,90 DKK 282,70 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Carraro 1927 Caramel smagende Nespresso-kompatible kaffekapsler 10 stk

Carraro 1927 Caramel smagende Nespresso-kompatible kaffekapsler 10 stk

23,80 DKK 29,70 DKK 2,40 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Carraro 1927 Vanilje Smag Nespresso-kompatible kaffekapsler 10 stk

Carraro 1927 Vanilje Smag Nespresso-kompatible kaffekapsler 10 stk

23,80 DKK 29,70 DKK 2,40 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Carraro 1927 Gran Crema Nespresso-kompatible kaffekapsler 50 stk

Carraro 1927 Gran Crema Nespresso-kompatible kaffekapsler 50 stk

85,20 DKK 106,40 DKK 1,70 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Mokaflor FARM Colombia Inzà Cauca 250 g kaffebønner

Mokaflor FARM Colombia Inzà Cauca 250 g kaffebønner

77,40 DKK 96,75 DKK 309,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Johan & Nyström Delicious Days 250 g kaffebønner

Johan & Nyström Delicious Days 250 g kaffebønner

73,00 DKK 91,20 DKK 292,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Johan & Nyström Strawberry Fields 250 g kaffebønner

Johan & Nyström Strawberry Fields 250 g kaffebønner

85,00 DKK 106,20 DKK 340,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Cremoso kaffebønner 1 kg

Miscela d'Oro Cremoso kaffebønner 1 kg

155,60 DKK 194,45 DKK 155,60 DKK / kg
På lager

Kaffe

We have a wide selection of coffees for every taste, both espresso and filter coffee. You can find excellent Italian espresso as well as fresh roasted coffee from small Nordic coffee roasteries. Explore our selecton and find coffees to your taste - for example organic coffees, coffees with a balanced taste profile or Italian espresso beans with a high or low amount of Arabica.

I Kaffe-kategorien finder du varer fra populære mærker som Lucaffé, Pera og Passalacqua. De mest populære produkter lige nu er Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner og Pera Super Crema 1 kg kaffebønner. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner er nu på tilbud til 179,60 DKK (normalpris 224,45 DKK).