Kaffe

Filtrer produkter
Tilbud 623 Mest populære
Specialtilbud Trung Nguyen Espresso Coffee Specialist 500 g vietnamesiske kaffebønner

Trung Nguyen Espresso Coffee Specialist 500 g vietnamesiske kaffebønner

140,50 DKK 175,60 DKK 281,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Trung Nguyen Espresso Innovator 500 g vietnamesiske kaffebønner

Trung Nguyen Espresso Innovator 500 g vietnamesiske kaffebønner

134,50 DKK 168,10 DKK 269,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Trung Nguyen Creative 8 malet vietnamesisk kaffe 250 g

Trung Nguyen Creative 8 malet vietnamesisk kaffe 250 g

133,00 DKK 166,20 DKK 532,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Burg smagsat kaffe, appelsin 250 g malet

Burg smagsat kaffe, appelsin 250 g malet

55,00 DKK 68,70 DKK 220,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Four Sigmatic Instant Coffee Powder With Lion's Mane & Chaga, 10 portionsposer
Specialtilbud Gringo Nordic Daily Espresso 500 g kaffebønner

Gringo Nordic Daily Espresso 500 g kaffebønner

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Blucaffé 250 g malet kaffe

Lucaffé Blucaffé 250 g malet kaffe

133,00 DKK 166,20 DKK 532,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Blucaffé 250 g kaffebønner

Lucaffé Blucaffé 250 g kaffebønner

133,00 DKK 166,20 DKK 532,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Beanies Very Vanilla smagsat instant kaffe 50 g

Beanies Very Vanilla smagsat instant kaffe 50 g

42,10 DKK 52,60 DKK 842,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Beanies Mint Chocolate smagsat instant kaffe 50 g

Beanies Mint Chocolate smagsat instant kaffe 50 g

42,10 DKK 52,60 DKK 842,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Beanies Coconut Delight smagsatt instant kaffe 50 g

Beanies Coconut Delight smagsatt instant kaffe 50 g

42,10 DKK 52,60 DKK 842,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Clipper House Blend Organic Instant Coffee 100 g

Clipper House Blend Organic Instant Coffee 100 g

78,10 DKK 97,55 DKK 781,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Jacobs Krönung 500 g kaffebønner

Jacobs Krönung 500 g kaffebønner

74,50 DKK 93,10 DKK 149,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Jacobs Krönung 500 g malet kaffe

Jacobs Krönung 500 g malet kaffe

80,50 DKK 100,60 DKK 161,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Little's Cardamom Bun smagsat instant kaffe 50 g

Little's Cardamom Bun smagsat instant kaffe 50 g

48,10 DKK 60,10 DKK 962,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Little's Rich Hazelnut smaksat instant kaffe 50 g

Little's Rich Hazelnut smaksat instant kaffe 50 g

48,10 DKK 60,10 DKK 962,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Burg smagsat kaffe, flødekaramel 250 g malet

Burg smagsat kaffe, flødekaramel 250 g malet

55,00 DKK 68,70 DKK 220,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Burg smagsat kaffe, chokolade mint 250 g malet

Burg smagsat kaffe, chokolade mint 250 g malet

55,00 DKK 68,70 DKK 220,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Burg smagsat kaffe, Irish Cream 250 g malet

Burg smagsat kaffe, Irish Cream 250 g malet

55,00 DKK 68,70 DKK 220,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Burg smagsat kaffe, Amaretto 250 g malet

Burg smagsat kaffe, Amaretto 250 g malet

55,00 DKK 68,70 DKK 220,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 2 250 g

Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 2 250 g

103,00 DKK 128,70 DKK 412,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Burg smagsat kaffe, chokolade 250 g malet

Burg smagsat kaffe, chokolade 250 g malet

55,00 DKK 68,70 DKK 220,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato koffeinfri kaffebønner 1 kg

Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato koffeinfri kaffebønner 1 kg

227,60 DKK 284,45 DKK 227,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Arcaffé Margo 1 kg

Arcaffé Margo 1 kg

185,60 DKK 231,95 DKK 185,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Arcaffé Roma 1 kg

Arcaffé Roma 1 kg

233,60 DKK 291,95 DKK 233,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Blucaffé 700 g kaffebønner

Lucaffé Blucaffé 700 g kaffebønner

303,20 DKK 379,00 DKK 433,15 DKK / kg
På lager
Specialtilbud illy Intenso 250 g malet kaffe

illy Intenso 250 g malet kaffe

73,00 DKK 91,20 DKK 292,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Espresso Natura 1 kg kaffebønner

Miscela d'Oro Espresso Natura 1 kg kaffebønner

233,60 DKK 291,95 DKK 233,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Espresso Intenso ESE espresso pods 150 stk

Miscela d'Oro Espresso Intenso ESE espresso pods 150 stk

263,20 DKK 329,00 DKK 1,75 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Crema Indonesia 1 kg

Crema Indonesia 1 kg

221,60 DKK 276,95 DKK 221,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 4 250 g

Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 4 250 g

85,00 DKK 106,20 DKK 340,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Fifty Sixty 250 g

Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Fifty Sixty 250 g

85,00 DKK 106,20 DKK 340,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Classic ESE espresso pods 150 stk

Lucaffé Classic ESE espresso pods 150 stk

311,20 DKK 389,00 DKK 2,10 DKK / stk
På lager
Specialtilbud Passalacqua Mexico 1 kg kaffebønner

Passalacqua Mexico 1 kg kaffebønner

263,20 DKK 329,00 DKK 263,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Mexico 250 g malet kaffe

Passalacqua Mexico 250 g malet kaffe

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Moana 250 g malet kaffe

Passalacqua Moana 250 g malet kaffe

67,00 DKK 83,70 DKK 268,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gringo Nordic Organic Etiopien Guji Hambela Decaf koffeinfri kaffe 250 g kaffebønner
Specialtilbud Good Life Coffee Melao Decaf Pink Bourbon, Colombia 225 g kaffebønner

Good Life Coffee Melao Decaf Pink Bourbon, Colombia 225 g kaffebønner

108,80 DKK 136,00 DKK 483,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Davidoff Origins Colombia instant kaffe 90 g

Davidoff Origins Colombia instant kaffe 90 g

62,10 DKK 77,55 DKK 690,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Segafredo Selezione Crema 1 kg kaffebønner

Segafredo Selezione Crema 1 kg kaffebønner

155,60 DKK 194,45 DKK 155,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lavazza Bourbon Intenso Vending 1 kg kaffebønner

Lavazza Bourbon Intenso Vending 1 kg kaffebønner

143,60 DKK 179,45 DKK 143,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lavazza Expert Gusto Forte 1 kg kaffebønner

Lavazza Expert Gusto Forte 1 kg kaffebønner

143,60 DKK 179,45 DKK 143,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lykke Ugly Cute 500 g kaffebønner

Lykke Ugly Cute 500 g kaffebønner

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Beanies Dubai Style Cho smagstilsat instant kaffe 50 g

Beanies Dubai Style Cho smagstilsat instant kaffe 50 g

42,10 DKK 52,60 DKK 842,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Jacobs Cappuccino Vanille smagstilsat instantkaffe 360 g

Jacobs Cappuccino Vanille smagstilsat instantkaffe 360 g

52,20 DKK 65,25 DKK 145,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Jacobs Cappuccino Milka chokolade-hasselnød smagstilsat instantkaffe 400 g
Specialtilbud Jacobs Cappuccino Milka Choco smagfuld instantkaffe 400 g

Jacobs Cappuccino Milka Choco smagfuld instantkaffe 400 g

52,80 DKK 65,90 DKK 132,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Jacobs Cappuccino Caramel smagfuld instantkaffe 360 g

Jacobs Cappuccino Caramel smagfuld instantkaffe 360 g

40,50 DKK 65,25 DKK 112,50 DKK / kg
På lager

Kaffe

We have a wide selection of coffees for every taste, both espresso and filter coffee. You can find excellent Italian espresso as well as fresh roasted coffee from small Nordic coffee roasteries. Explore our selecton and find coffees to your taste - for example organic coffees, coffees with a balanced taste profile or Italian espresso beans with a high or low amount of Arabica.

I Kaffe-kategorien finder du varer fra populære mærker som Lucaffé, Pera og Passalacqua. De mest populære produkter lige nu er Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner og Pera Super Crema 1 kg kaffebønner. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner er nu på tilbud til 179,60 DKK (normalpris 224,45 DKK).