Husholdningsapparater

Specialtilbud Fellow Stagg EKG Pro elektrisk variabel temperaturkedel 900 ml, mat sort
Mest solgte Hario Buono Power Kettle elkedel 0,8 l
Specialtilbud Fellow Stagg EKG Pro elektrisk variabel temperaturkedel 900 ml, mat hvid
Specialtilbud Wilfa Icy slushmaskine FDM1B-TC2000

Wilfa Icy slushmaskine FDM1B-TC2000

1 597,70 DKK 2 619,00 DKK
På lager
Specialtilbud Sage The Q SBL820SHY blender

Sage The Q SBL820SHY blender

2 547,00 DKK 3 749,00 DKK
På lager
Specialtilbud Alessi MDL21 Plissé kedel med temperaturkontrol 1,7 l, hvid
Specialtilbud Wilfa Swift RCBL-45BE bærbar blender, beige

Wilfa Swift RCBL-45BE bærbar blender, beige

303,70 DKK 449,00 DKK
På lager
Specialtilbud Wilfa Swift RCBL-45W bærbar blender, hvid

Wilfa Swift RCBL-45W bærbar blender, hvid

303,70 DKK 449,00 DKK
På lager
Mest solgte Sage SBL 920 BSS The Super Q blender 2 l
Mest solgte Varia AURA Smart Kettle elkedel 1,5 l, sort
Mest solgte Fellow Clyde elektrisk kedel 1,5 l, mat sort
Mest solgte Sage The Smart Scoop BCI600 ismaskine

Sage The Smart Scoop BCI600 ismaskine

3 449,00 DKK
På lager
Specialtilbud Alessi MG32 elektrisk vandkoger 1,5 l, stål/sort

Alessi MG32 elektrisk vandkoger 1,5 l, stål/sort

2 180,20 DKK 2 399,00 DKK
Ubekræftet
Mest solgte Lacor Magic røgpistol til mad og cocktails
Mest solgte Sage The Smart Toast 2-Slice STA825BAL brødrister
Mest solgte Alessi MDL08 Plissé brødrister, sort
Mest solgte Wilfa WM-623 BELL vaffeljern, stål

Wilfa WM-623 BELL vaffeljern, stål

749,00 DKK
Ubekræftet
Mest solgte Wilfa WK-5 elektrisk vandkoger

Wilfa WK-5 elektrisk vandkoger

261,75 DKK
På lager
Lacor røgflis til røgpistol, whisky 100 g

Lacor røgflis til røgpistol, whisky 100 g

89,25 DKK 892,50 DKK / kg
På lager
Lacor røgklokke 12 cm

Lacor røgklokke 12 cm

51,75 DKK
På lager
Lacor røgflis til røgpistol, mandeltræ 100 g

Lacor røgflis til røgpistol, mandeltræ 100 g

89,25 DKK 892,50 DKK / kg
På lager
Lacor røgflis til røgpistol, oliventræ 100 g

Lacor røgflis til røgpistol, oliventræ 100 g

89,25 DKK 892,50 DKK / kg
På lager

Husholdningsapparater

I Husholdningsapparater-kategorien finder du varer fra populære mærker som Fellow, Hario og Wilfa. De mest populære produkter lige nu er Fellow Stagg EKG Pro elektrisk variabel temperaturkedel 900 ml, mat sort og Hario Buono Power Kettle elkedel 0,8 l. Fellow Stagg EKG Pro elektrisk variabel temperaturkedel 900 ml, mat sort er nu på tilbud til 1 350,50 DKK (normalpris 1 719,00 DKK).