Mest populære: Espresso kaffebønner

Her finder du de mest populære produkter i kategorien Espresso kaffebønner. Placeringen beregnes baseret på salget i de sidste måneder, og tilgængeligheden tages i betragtning.

Vis alle produkter

1

Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner
179,60 DKK 224,45 DKK 179,60 DKK / kg

2

Pera Super Crema 1 kg kaffebønner
125,60 DKK 156,95 DKK 125,60 DKK / kg

3

Passalacqua Mehari 1 kg kaffebønner
197,60 DKK 246,95 DKK 197,60 DKK / kg

4

Caffè Paskà 500 g kaffebønner
108,10 DKK 135,10 DKK 216,20 DKK / kg

5

Passalacqua Gold Vulcan 500 g kaffebønner
92,50 DKK 115,60 DKK 185,00 DKK / kg

6

Lucaffé Classic 1 kg kaffebønner
221,60 DKK 276,95 DKK 221,60 DKK / kg

7

Miscela d'Oro Gran Crema 1 kg kaffebønner
185,60 DKK 231,95 DKK 185,60 DKK / kg

8

Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 1 kg kaffebønner
247,20 DKK 309,00 DKK 247,20 DKK / kg

9

Lucaffé Espresso Bar 1 kg kaffebønner
185,60 DKK 231,95 DKK 185,60 DKK / kg

10

Passalacqua Black Vulcan 500 g kaffebønner
80,50 DKK 100,60 DKK 161,00 DKK / kg

11

Lucaffé Decaffeinato 700 g koffeinfri kaffebønner
195,80 DKK 244,65 DKK 279,75 DKK / kg

12

Crema 100 % Robusta 250 g kaffebønner
61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg

13

Crema Espresso 250 g kaffebønner
61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg

14

Passalacqua Cremador 1 kg kaffebønner
215,60 DKK 269,45 DKK 215,60 DKK / kg

15

Mokaflor Rossa 1 kg kaffebønner
197,60 DKK 246,95 DKK 197,60 DKK / kg

16

Pera Dolce Aroma 1 kg kaffebønner
156,95 DKK 156,95 DKK / kg

17

Johan & Nyström Espresso La Bomba 500 g kaffebønner
110,50 DKK 138,10 DKK 221,00 DKK / kg

18

Crema Espresso 100 % Arabica 250 g
61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg

19

Lucaffé Classic 250 g kaffebønner
67,00 DKK 83,70 DKK 268,00 DKK / kg

20

Crema Espresso 1 kg kaffebønner
209,60 DKK 261,95 DKK 209,60 DKK / kg