Mest populære: Espresso kaffebønner

Her finder du de mest populære produkter i kategorien Espresso kaffebønner. Placeringen beregnes baseret på salget i de sidste måneder, og tilgængeligheden tages i betragtning.

Vis alle produkter

21

Miscela d'Oro Espresso Robusto 1 kg kaffebønner
137,60 DKK 171,95 DKK 137,60 DKK / kg

22

Mokaflor Decaffeinato 250 g koffeinfrie kaffebønner
55,00 DKK 68,70 DKK 220,00 DKK / kg

23

Crema 100 % Robusta 1 kg kaffebønner
185,60 DKK 231,95 DKK 185,60 DKK / kg

25

Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 250 g kaffebønner
79,00 DKK 98,70 DKK 316,00 DKK / kg

26

Passalacqua Harem 1 kg kaffebønner
311,20 DKK 389,00 DKK 311,20 DKK / kg

27

Crema Espresso 100 % Arabica 1 kg
203,60 DKK 254,45 DKK 203,60 DKK / kg

28

MokaSirs Pregiato 1 kg kaffebønner
203,60 DKK 254,45 DKK 203,60 DKK / kg

29

Lucaffé Decaffeinato 250 g koffeinfri kaffebønner
85,00 DKK 106,20 DKK 340,00 DKK / kg

30

Miscela d'Oro Gran Crema 500 g kaffebønner
110,50 DKK 138,10 DKK 221,00 DKK / kg

31

Crema 100 % Robusta 500 g kaffebønner
104,50 DKK 130,60 DKK 209,00 DKK / kg

32

Mokaflor Rossa 250 g kaffebønner
55,00 DKK 68,70 DKK 220,00 DKK / kg

33

Miscela d'Oro Americano Classico 1 kg kaffebønner
179,60 DKK 224,45 DKK 179,60 DKK / kg

34

illy Classico 250 g kaffebønner
73,00 DKK 91,20 DKK 292,00 DKK / kg

35

Miscela d'Oro Cremoso kaffebønner 1 kg
155,60 DKK 194,45 DKK 155,60 DKK / kg

36

Mokaflor Oro 250 g kaffebønner
76,20 DKK 304,80 DKK / kg

37

illy Intenso 250 g kaffebønner
73,80 DKK 92,20 DKK 295,20 DKK / kg

38

Pera Gran Gusto 1 kg kaffebønner
171,95 DKK 171,95 DKK / kg

39

Passalacqua Miscela Napoli 1 kg kaffebønner
279,20 DKK 349,00 DKK 279,20 DKK / kg

40

Crema Espresso 500 g kaffebønner
110,50 DKK 138,10 DKK 221,00 DKK / kg