Espresso kaffebønner

Filtrer produkter
Tilbud 163 Mest populære
Specialtilbud Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Buli 250 g

Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Buli 250 g

85,00 DKK 106,20 DKK 340,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Exquisit 1 kg kaffebønner

Lucaffé Exquisit 1 kg kaffebønner

227,60 DKK 284,45 DKK 227,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Puro Fuerte 1 kg kaffebønner

Puro Fuerte 1 kg kaffebønner

215,60 DKK 269,45 DKK 215,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Moana 1 kg kaffebønner

Passalacqua Moana 1 kg kaffebønner

287,20 DKK 359,00 DKK 287,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Colectivo Pacaybamba Peru 200 g kaffebønner
Specialtilbud Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä La Esperanza #1 Colombia 200 g kaffebønner
Specialtilbud Jacobs Barista Editions Crema Italiano 1 kg kaffebønner

Jacobs Barista Editions Crema Italiano 1 kg kaffebønner

149,60 DKK 186,95 DKK 149,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Makea Coffee Kunnon Kahvi 220 g kaffebønner

Makea Coffee Kunnon Kahvi 220 g kaffebønner

78,80 DKK 98,45 DKK 358,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Espoon Kahvipaahtimo Espoon Espresso 200 g kaffebønner

Espoon Kahvipaahtimo Espoon Espresso 200 g kaffebønner

88,30 DKK 110,30 DKK 441,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Segafredo Espresso Casa 1 kg kaffebønner

Segafredo Espresso Casa 1 kg kaffebønner

137,60 DKK 171,95 DKK 137,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lavazza Expert Gusto Pieno 1 kg kaffebønner

Lavazza Expert Gusto Pieno 1 kg kaffebønner

155,60 DKK 194,45 DKK 155,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 500 g kaffebønner

Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 500 g kaffebønner

86,50 DKK 108,10 DKK 173,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 500 g kaffebønner

Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 500 g kaffebønner

92,50 DKK 115,60 DKK 185,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Gusto Classico 500 g kaffebønner

Miscela d'Oro Gusto Classico 500 g kaffebønner

92,50 DKK 115,60 DKK 185,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Americano Premium 500 g kaffebønner

Miscela d'Oro Americano Premium 500 g kaffebønner

100,30 DKK 125,35 DKK 200,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Melitta BellaCrema Intenso 1 kg kaffebønner

Melitta BellaCrema Intenso 1 kg kaffebønner

155,60 DKK 194,45 DKK 155,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Melitta BellaCrema Espresso 1 kg kaffebønner

Melitta BellaCrema Espresso 1 kg kaffebønner

149,60 DKK 186,95 DKK 149,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud MokaSirs Nobile 500 g kaffebønner

MokaSirs Nobile 500 g kaffebønner

110,50 DKK 138,10 DKK 221,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Saquella Espresso Dekaf koffeinfri 250 g kaffebønner

Saquella Espresso Dekaf koffeinfri 250 g kaffebønner

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Pera Dolce Aroma 1 kg kaffebønner

Pera Dolce Aroma 1 kg kaffebønner

156,95 DKK 156,95 DKK / kg
Ubekræftet
Crema Espresso 1 kg kaffebønner

Crema Espresso 1 kg kaffebønner

261,95 DKK 261,95 DKK / kg
Ubekræftet
Mokaflor Dolce Forte 100 % Robusta 1 kg kaffebønner

Mokaflor Dolce Forte 100 % Robusta 1 kg kaffebønner

254,45 DKK 254,45 DKK / kg
Ubekræftet
Mokaflor Blu 1 kg kaffebønner

Mokaflor Blu 1 kg kaffebønner

246,95 DKK 246,95 DKK / kg
Ubekræftet
Crema Espresso 500 g kaffebønner

Crema Espresso 500 g kaffebønner

138,10 DKK 276,20 DKK / kg
Ubekræftet
Mokaflor Oro 250 g kaffebønner

Mokaflor Oro 250 g kaffebønner

76,20 DKK 304,80 DKK / kg
Ubekræftet
Mokaflor Rossa 250 g kaffebønner

Mokaflor Rossa 250 g kaffebønner

68,70 DKK 274,80 DKK / kg
Ubekræftet
Mokaflor Blu 250 g kaffebønner

Mokaflor Blu 250 g kaffebønner

61,20 DKK 244,80 DKK / kg
Ubekræftet
Gringo Nordic Daily Espresso 500 g kaffebønner

Gringo Nordic Daily Espresso 500 g kaffebønner

153,10 DKK 306,20 DKK / kg
Ubekræftet
Pera Buon Aroma 1 kg kaffebønner

Pera Buon Aroma 1 kg kaffebønner

194,45 DKK 194,45 DKK / kg
Ubekræftet
Pera Gran Pregio 100 % Arabica 1 kg kaffebønner

Pera Gran Pregio 100 % Arabica 1 kg kaffebønner

216,95 DKK 216,95 DKK / kg
Ubekræftet
Mokaflor Nero 1 kg kaffebønner

Mokaflor Nero 1 kg kaffebønner

261,95 DKK 261,95 DKK / kg
Ubekræftet
Mokaflor Oro 1 kg kaffebønner

Mokaflor Oro 1 kg kaffebønner

299,45 DKK 299,45 DKK / kg
Ubekræftet
Miscela d'Oro Cremoso kaffebønner 500 g

Miscela d'Oro Cremoso kaffebønner 500 g

100,60 DKK 201,20 DKK / kg
Ubekræftet
Dallmayr Crema d’Oro Intensa 1 kg kaffebønner

Dallmayr Crema d’Oro Intensa 1 kg kaffebønner

224,45 DKK 224,45 DKK / kg
1-2 uger
Lucaffé Colombia 500 g kaffebønner

Lucaffé Colombia 500 g kaffebønner

175,60 DKK 351,20 DKK / kg
Ubekræftet
Mokaflor Bio Organic 80 % Arabica 1 kg kaffebønner

Mokaflor Bio Organic 80 % Arabica 1 kg kaffebønner

309,00 DKK 309,00 DKK / kg
Ubekræftet
Arcaffé Mokacrema 1 kg

Arcaffé Mokacrema 1 kg

291,95 DKK 291,95 DKK / kg
2-4 uger
Mokaflor Nero 250 g kaffebønner

Mokaflor Nero 250 g kaffebønner

73,20 DKK 292,80 DKK / kg
Ubekræftet
Slow Forest Dark Espresso 1 kg kaffebønner

Slow Forest Dark Espresso 1 kg kaffebønner

246,75 DKK 246,75 DKK / kg
Ubekræftet
Rwanda Farmers Medium-to-Dark Roast 250 g kaffebønner

Rwanda Farmers Medium-to-Dark Roast 250 g kaffebønner

81,75 DKK 327,00 DKK / kg
Ubekræftet
Miscela d'Oro Espresso Dolce 500 g kaffebønner

Miscela d'Oro Espresso Dolce 500 g kaffebønner

105,10 DKK 210,20 DKK / kg
Ubekræftet
Starbucks Espresso Roast 200 g kaffebønner

Starbucks Espresso Roast 200 g kaffebønner

75,80 DKK 379,00 DKK / kg
Ubekræftet
Mokambo Oro 1 kg kaffebønner

Mokambo Oro 1 kg kaffebønner

264,20 DKK 264,20 DKK / kg
Ubekræftet
Mokambo Rossa 1 kg kaffebønner

Mokambo Rossa 1 kg kaffebønner

224,45 DKK 224,45 DKK / kg
Ubekræftet

Espresso kaffebønner

Here you can find coffee beans that are served best as espresso. The coffees have been designed for espresso extraction, where the coffee is brewed under pressure with an espresso machine, a fully automatic coffee machine or in a moka pot.

I Espresso kaffebønner-kategorien finder du varer fra populære mærker som Lucaffé, Pera og Passalacqua. De mest populære produkter lige nu er Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner og Pera Super Crema 1 kg kaffebønner. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner er nu på tilbud til 179,60 DKK (normalpris 224,45 DKK).