Espresso kaffebønner
Filtrer produkter
192
192 produkter
Specialtilbud
Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Ethiopia Chelbesa 200 g kaffebønner
119,40 DKK
149,25 DKK
597,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud
Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Indonesia Frinsa Manis 200 g kaffebønner
119,40 DKK
149,25 DKK
597,00 DKK / kg
På lager
Cremas egen kaffe
Opdag vores sortiment
Specialtilbud
Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä El Salvador 200 g kaffebønner
119,40 DKK
149,25 DKK
597,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud
Pikkupaahtimo Pipa Rwanda Red Bourbon 2 200 g kaffebønner
114,70 DKK
143,30 DKK
573,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud
Good Life Coffee Siko Washed Heirloom, Et 225 g kaffebønner
113,40 DKK
141,75 DKK
504,00 DKK / kg
På lager
Mokaflor – kvalitetskaffe fra Firenze
Se sortimentet
Specialtilbud
Gringo Nordic The Outsider Organic Italian Espresso 500 g kaffebønner
134,50 DKK
168,10 DKK
269,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud
Mokaflor Chiaroscuro Decaffeinato CO2 koffeinfri kaffebønner 250 g
73,00 DKK
91,20 DKK
292,00 DKK / kg
På lager
Espresso kaffebønner
Here you can find coffee beans that are served best as espresso. The coffees have been designed for espresso extraction, where the coffee is brewed under pressure with an espresso machine, a fully automatic coffee machine or in a moka pot.
I Espresso kaffebønner-kategorien finder du varer fra populære mærker som Lucaffé, Pera og Passalacqua. De mest populære produkter lige nu er Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner og Pera Super Crema 1 kg kaffebønner. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner er nu på tilbud til 179,60 DKK (normalpris 224,45 DKK).