Valentinsdag

Varm chokolade - en luksuriøs skummende og chokoladerig drik
Inspiration & guides

Varm chokolade - en luksuriøs skummende og chokoladerig drik

Med en rig chokoladesauce eller højkvalitets kakao pulver og aromatiseret sirup forbereder du lækre chokoladedrikke. Brug en mælkeskummer for en lækker cremet tekstur.

Læs mere
Filtrer produkter
Tilbud 6 Mest populære
Crema Royalty Blend 250 g kaffebønner

Crema Royalty Blend 250 g kaffebønner

83,70 DKK 334,80 DKK / kg
På lager
Mest solgte Gringo Nordic The Sleepy Gringo koffeinfri 250 g kaffebønner
Specialtilbud Bergstrands Kärlekskaffe smagsat kaffe 250 g malet

Bergstrands Kärlekskaffe smagsat kaffe 250 g malet

71,90 DKK 83,70 DKK 287,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema White Tea Sweet Mulberry 50 g

Crema White Tea Sweet Mulberry 50 g

44,30 DKK 51,75 DKK 886,00 DKK / kg
På lager
Barú Spiced Chai Latte drikkepulver 250 g

Barú Spiced Chai Latte drikkepulver 250 g

66,75 DKK 267,00 DKK / kg
På lager
Johan & Nyström Sweet Serenity 250 g kaffebønner

Johan & Nyström Sweet Serenity 250 g kaffebønner

98,70 DKK 394,80 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Nexus skovbærsovs 650 g

Nexus skovbærsovs 650 g

52,00 DKK 113,65 DKK 80,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Café-Tasse chokoladehjerter 10 stk, 127 g

Café-Tasse chokoladehjerter 10 stk, 127 g

53,70 DKK 92,55 DKK 422,85 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Alessi Anna G. proptrækker, Liquid

Alessi Anna G. proptrækker, Liquid

604,80 DKK 719,00 DKK
På lager
Specialtilbud Hario Colors Canister glaskrukke til opbevaring 400 ml, orangerød
Mest solgte Johan & Nyström Nap Queen koffeinfri kaffe 250 g kaffebønner
Mest solgte Bialetti Perfetto Moka Nocciola malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Nocciola malet kaffe 250 g

76,20 DKK 304,80 DKK / kg
På lager
Barú Swirly Hot Chocolate varm chokoladepulver 250 g

Barú Swirly Hot Chocolate varm chokoladepulver 250 g

73,25 DKK 293,00 DKK / kg
På lager
Monin Raspberry sirup 700 ml

Monin Raspberry sirup 700 ml

143,15 DKK 204,50 DKK / l
På lager
Mest solgte Dear Tea Society Cool Miss Green Organic Green Tea 80 g

Dear Tea Society Cool Miss Green Organic Green Tea 80 g

66,75 DKK 834,40 DKK / kg
På lager
Johan & Nyström Strawberry Fields 250 g kaffebønner

Johan & Nyström Strawberry Fields 250 g kaffebønner

106,20 DKK 424,80 DKK / kg
På lager
DaVinci Gourmet Classic Spiced Chai sirup 1 l

DaVinci Gourmet Classic Spiced Chai sirup 1 l

197,25 DKK 197,25 DKK / l
På lager
Mest solgte Crema Green Tea Berry Bomb 85 g

Crema Green Tea Berry Bomb 85 g

59,25 DKK 697,10 DKK / kg
På lager
Monin Rose sirup 700 ml

Monin Rose sirup 700 ml

135,65 DKK 193,80 DKK / l
På lager
Monin White Peach sirup 700 ml

Monin White Peach sirup 700 ml

135,65 DKK 193,80 DKK / l
På lager
Lykke Happiness 500 g kaffebønner

Lykke Happiness 500 g kaffebønner

175,60 DKK 351,20 DKK / kg
På lager
Gringo Nordic The Hobo Espresso 500 g kaffebønner

Gringo Nordic The Hobo Espresso 500 g kaffebønner

168,10 DKK 336,20 DKK / kg
På lager
Bialetti Perfetto Moka Pregiato malet kaffe 250 g

Bialetti Perfetto Moka Pregiato malet kaffe 250 g

76,20 DKK 304,80 DKK / kg
På lager
Monin Watermelon sirup 700 ml

Monin Watermelon sirup 700 ml

143,15 DKK 204,50 DKK / l
På lager
Mest solgte Teapigs Super Fruit Tea 50 teposer

Teapigs Super Fruit Tea 50 teposer

149,25 DKK 3,00 DKK / stk
På lager
Torani Puremade Vanilla sirup 750 ml

Torani Puremade Vanilla sirup 750 ml

136,90 DKK 182,55 DKK / l
På lager
Burg smagsat kaffe, jordbær fløde 250 g malet

Burg smagsat kaffe, jordbær fløde 250 g malet

68,70 DKK 274,80 DKK / kg
På lager
Monin Pink Grapefrugt sirup 700 ml

Monin Pink Grapefrugt sirup 700 ml

143,15 DKK 204,50 DKK / l
På lager
Monin Bubble Gum sirup 700 ml

Monin Bubble Gum sirup 700 ml

135,65 DKK 193,80 DKK / l
På lager
Barú Pink Chai Latte drikkepulver 250 g

Barú Pink Chai Latte drikkepulver 250 g

69,00 DKK 276,00 DKK / kg
På lager
Crema White Tea Elderflower 30 g

Crema White Tea Elderflower 30 g

51,75 DKK 1 725,00 DKK / kg
På lager
Crema Rooibos Mango Papaya 90 g

Crema Rooibos Mango Papaya 90 g

51,75 DKK 575,00 DKK / kg
På lager
Johan & Nyström Bold Statement 250 g kaffebønner

Johan & Nyström Bold Statement 250 g kaffebønner

91,20 DKK 364,80 DKK / kg
På lager
Mest solgte Clipper Chamomile and Peach Organic Infusion 20 teposer

Clipper Chamomile and Peach Organic Infusion 20 teposer

59,25 DKK 3,00 DKK / stk
På lager
Barú White Chocolate Latte chokoladepulver 250 g

Barú White Chocolate Latte chokoladepulver 250 g

80,75 DKK 323,00 DKK / kg
På lager
Mest solgte Teapigs Chai Tea 15 teposer

Teapigs Chai Tea 15 teposer

59,25 DKK 3,95 DKK / stk
På lager
Clipper Mango & Citrus Organic Infusion 20 teposer

Clipper Mango & Citrus Organic Infusion 20 teposer

59,25 DKK 3,00 DKK / stk
På lager
Lucaffé Piccolo & Dolce 1 kg kaffebønner

Lucaffé Piccolo & Dolce 1 kg kaffebønner

269,45 DKK 269,45 DKK / kg
På lager
Mest solgte TIFC Boba Bubble Tea bobbelte-perler, Cherry 450 g

TIFC Boba Bubble Tea bobbelte-perler, Cherry 450 g

104,25 DKK 231,70 DKK / kg
På lager

Valentinsdag

Overrask og glæd din ven med lækker kaffe, te, kakao eller slik! Her finder du fine gaveideer til Valentinsdag.

I Valentinsdag-kategorien finder du varer fra populære mærker som Crema, Gringo Nordic og Barú. De mest populære produkter lige nu er Crema Royalty Blend 250 g kaffebønner og Gringo Nordic The Sleepy Gringo koffeinfri 250 g kaffebønner. Bergstrands Kärlekskaffe smagsat kaffe 250 g malet er nu på tilbud til 71,90 DKK (normalpris 83,70 DKK).
Valentinsdag