Espresso kaffebønner

Filtrer produkter
Tilbud 163 Mest populære
Specialtilbud illy Classico 250 g kaffebønner

illy Classico 250 g kaffebønner

73,00 DKK 91,20 DKK 292,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud MokaSirs Oro 1 kg kaffebønner

MokaSirs Oro 1 kg kaffebønner

215,60 DKK 269,45 DKK 215,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Carraro 1927 Aroma e Gusto Intenso 1 kg kaffebønner

Carraro 1927 Aroma e Gusto Intenso 1 kg kaffebønner

119,40 DKK 149,25 DKK 119,40 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Espresso House Signature Brew Espresso 500 g kaffebønner

Espresso House Signature Brew Espresso 500 g kaffebønner

104,50 DKK 130,60 DKK 209,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 1 kg kaffebønner

Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 1 kg kaffebønner

155,60 DKK 194,45 DKK 155,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Bialetti Esperto Grani Classico Espresso 1 kg kaffebønner

Bialetti Esperto Grani Classico Espresso 1 kg kaffebønner

143,60 DKK 179,45 DKK 143,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Carraro 1927 Qualità Oro 500 g kaffebønner

Carraro 1927 Qualità Oro 500 g kaffebønner

92,50 DKK 115,60 DKK 185,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Carraro 1927 Puro Arabica 500 g kaffebønner

Carraro 1927 Puro Arabica 500 g kaffebønner

98,50 DKK 123,10 DKK 197,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Johan & Nyström Espresso Dark Knight 500 g kaffebønner

Johan & Nyström Espresso Dark Knight 500 g kaffebønner

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Espresso Robusto 500 g kaffebønner

Miscela d'Oro Espresso Robusto 500 g kaffebønner

74,50 DKK 93,10 DKK 149,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Espresso Latino 500 g kaffebønner

Miscela d'Oro Espresso Latino 500 g kaffebønner

94,30 DKK 117,85 DKK 188,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato koffeinfri kaffebønner 500 g

Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato koffeinfri kaffebønner 500 g

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Americano Premium Decaf koffeinfri kaffe, 1 kg kaffebønner

Miscela d'Oro Americano Premium Decaf koffeinfri kaffe, 1 kg kaffebønner

221,60 DKK 276,95 DKK 221,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Espresso Latino 1 kg kaffebønner

Miscela d'Oro Espresso Latino 1 kg kaffebønner

185,60 DKK 231,95 DKK 185,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Vesuvio 1 kg kaffebønner

Passalacqua Vesuvio 1 kg kaffebønner

239,60 DKK 299,45 DKK 239,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Johan & Nyström Bob-O-Link Brazil Espresso 500 g kaffebønner

Johan & Nyström Bob-O-Link Brazil Espresso 500 g kaffebønner

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Dallmayr Crema d'Oro 1 kg kaffebønner

Dallmayr Crema d'Oro 1 kg kaffebønner

167,60 DKK 209,45 DKK 167,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 500 g kaffebønner

Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 500 g kaffebønner

152,50 DKK 190,60 DKK 305,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud MokaSirs Intenso 1 kg kaffebønner

MokaSirs Intenso 1 kg kaffebønner

185,60 DKK 231,95 DKK 185,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Burg Uganda Robusta Ngoma 250 g kaffebønner

Burg Uganda Robusta Ngoma 250 g kaffebønner

58,60 DKK 73,20 DKK 234,40 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua DeUp koffeinfri kaffe 500 g kaffebønner

Passalacqua DeUp koffeinfri kaffe 500 g kaffebønner

146,50 DKK 183,10 DKK 293,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Trung Nguyen Espresso Coffee Specialist 500 g vietnamesiske kaffebønner

Trung Nguyen Espresso Coffee Specialist 500 g vietnamesiske kaffebønner

140,50 DKK 175,60 DKK 281,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Trung Nguyen Espresso Innovator 500 g vietnamesiske kaffebønner

Trung Nguyen Espresso Innovator 500 g vietnamesiske kaffebønner

134,50 DKK 168,10 DKK 269,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Blucaffé 250 g kaffebønner

Lucaffé Blucaffé 250 g kaffebønner

133,00 DKK 166,20 DKK 532,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato koffeinfri kaffebønner 1 kg

Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato koffeinfri kaffebønner 1 kg

227,60 DKK 284,45 DKK 227,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Arcaffé Margo 1 kg

Arcaffé Margo 1 kg

185,60 DKK 231,95 DKK 185,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Arcaffé Roma 1 kg

Arcaffé Roma 1 kg

233,60 DKK 291,95 DKK 233,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Blucaffé 700 g kaffebønner

Lucaffé Blucaffé 700 g kaffebønner

303,20 DKK 379,00 DKK 433,15 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Espresso Natura 1 kg kaffebønner

Miscela d'Oro Espresso Natura 1 kg kaffebønner

233,60 DKK 291,95 DKK 233,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Fifty Sixty 250 g

Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Fifty Sixty 250 g

85,00 DKK 106,20 DKK 340,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Mexico 1 kg kaffebønner

Passalacqua Mexico 1 kg kaffebønner

263,20 DKK 329,00 DKK 263,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Segafredo Selezione Crema 1 kg kaffebønner

Segafredo Selezione Crema 1 kg kaffebønner

155,60 DKK 194,45 DKK 155,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lavazza Bourbon Intenso Vending 1 kg kaffebønner

Lavazza Bourbon Intenso Vending 1 kg kaffebønner

143,60 DKK 179,45 DKK 143,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lavazza Expert Gusto Forte 1 kg kaffebønner

Lavazza Expert Gusto Forte 1 kg kaffebønner

143,60 DKK 179,45 DKK 143,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Segafredo Intermezzo 1 kg kaffebønner

Segafredo Intermezzo 1 kg kaffebønner

125,60 DKK 156,95 DKK 125,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Arcaffe Elba 250 g kaffebønner

Arcaffe Elba 250 g kaffebønner

67,00 DKK 83,70 DKK 268,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Arcaffe Elba 1 kg kaffebønner

Arcaffe Elba 1 kg kaffebønner

233,60 DKK 291,95 DKK 233,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud ROST koffeinfri økologisk espressokaffe 225 g kaffebønner

ROST koffeinfri økologisk espressokaffe 225 g kaffebønner

72,80 DKK 91,00 DKK 323,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud illy Espresso Decaf 250 g koffeinfrie kaffebønner til espressokande

illy Espresso Decaf 250 g koffeinfrie kaffebønner til espressokande

67,00 DKK 83,70 DKK 268,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Bialetti Caffè In Grani Nocciola 1 kg kaffebønner

Bialetti Caffè In Grani Nocciola 1 kg kaffebønner

167,60 DKK 209,45 DKK 167,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Bialetti Esperto Grani Classico Espresso 500 g kaffebønner

Bialetti Esperto Grani Classico Espresso 500 g kaffebønner

86,50 DKK 108,10 DKK 173,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud ROST Krafti espresso 225 g kaffebønner

ROST Krafti espresso 225 g kaffebønner

73,00 DKK 91,20 DKK 324,45 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Classic Blend 1 kg kaffebønner

Lucaffé Classic Blend 1 kg kaffebønner

227,60 DKK 284,45 DKK 227,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Carraro 1927 Primo Mattino 1 kg kaffebønner

Carraro 1927 Primo Mattino 1 kg kaffebønner

137,40 DKK 171,75 DKK 137,40 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gringo Nordic Senza koffeinfri espresso 500 g kaffebønner

Gringo Nordic Senza koffeinfri espresso 500 g kaffebønner

164,50 DKK 205,60 DKK 329,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 1 kg kaffebønner

Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 1 kg kaffebønner

143,60 DKK 179,45 DKK 143,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Crema Caffè Bio 100 % Arabica 500 g kaffebønner

Lucaffé Crema Caffè Bio 100 % Arabica 500 g kaffebønner

146,50 DKK 183,10 DKK 293,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Carraro 1927 Puro Arabica 250 g kaffebønner

Carraro 1927 Puro Arabica 250 g kaffebønner

55,00 DKK 68,70 DKK 220,00 DKK / kg
På lager

Espresso kaffebønner

Here you can find coffee beans that are served best as espresso. The coffees have been designed for espresso extraction, where the coffee is brewed under pressure with an espresso machine, a fully automatic coffee machine or in a moka pot.

I Espresso kaffebønner-kategorien finder du varer fra populære mærker som Lucaffé, Pera og Passalacqua. De mest populære produkter lige nu er Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner og Pera Super Crema 1 kg kaffebønner. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner er nu på tilbud til 179,60 DKK (normalpris 224,45 DKK).