Kaffe til fuldautomatiske kaffemaskiner

Filtrer produkter
Mokaflor Rossa 250 g kaffebønner

Mokaflor Rossa 250 g kaffebønner

68,70 DKK 274,80 DKK / kg
Ubekræftet
Mokaflor Dolce Forte 100 % Robusta 1 kg kaffebønner

Mokaflor Dolce Forte 100 % Robusta 1 kg kaffebønner

254,45 DKK 254,45 DKK / kg
Ubekræftet
Mokaflor Blu 250 g kaffebønner

Mokaflor Blu 250 g kaffebønner

61,20 DKK 244,80 DKK / kg
Ubekræftet
Pera Buon Aroma 1 kg kaffebønner

Pera Buon Aroma 1 kg kaffebønner

194,45 DKK 194,45 DKK / kg
Ubekræftet
Pera Gran Pregio 100 % Arabica 1 kg kaffebønner

Pera Gran Pregio 100 % Arabica 1 kg kaffebønner

216,95 DKK 216,95 DKK / kg
Ubekræftet
Mokaflor Nero 1 kg kaffebønner

Mokaflor Nero 1 kg kaffebønner

261,95 DKK 261,95 DKK / kg
Ubekræftet
Mokaflor Oro 1 kg kaffebønner

Mokaflor Oro 1 kg kaffebønner

299,45 DKK 299,45 DKK / kg
Ubekræftet
Miscela d'Oro Cremoso kaffebønner 500 g

Miscela d'Oro Cremoso kaffebønner 500 g

100,60 DKK 201,20 DKK / kg
Ubekræftet
Dallmayr Crema d’Oro Intensa 1 kg kaffebønner

Dallmayr Crema d’Oro Intensa 1 kg kaffebønner

224,45 DKK 224,45 DKK / kg
1-2 uger
Lucaffé Colombia 500 g kaffebønner

Lucaffé Colombia 500 g kaffebønner

175,60 DKK 351,20 DKK / kg
Ubekræftet
Mokaflor Bio Organic 80 % Arabica 1 kg kaffebønner

Mokaflor Bio Organic 80 % Arabica 1 kg kaffebønner

309,00 DKK 309,00 DKK / kg
Ubekræftet
Arcaffé Mokacrema 1 kg

Arcaffé Mokacrema 1 kg

291,95 DKK 291,95 DKK / kg
2-4 uger
Mokaflor Nero 250 g kaffebønner

Mokaflor Nero 250 g kaffebønner

73,20 DKK 292,80 DKK / kg
Ubekræftet
Slow Forest Dark Roast 1 kg kaffebønner

Slow Forest Dark Roast 1 kg kaffebønner

246,75 DKK 246,75 DKK / kg
Ubekræftet
Miscela d'Oro Espresso Dolce 500 g kaffebønner

Miscela d'Oro Espresso Dolce 500 g kaffebønner

105,10 DKK 210,20 DKK / kg
Ubekræftet
Starbucks Espresso Roast 200 g kaffebønner

Starbucks Espresso Roast 200 g kaffebønner

75,80 DKK 379,00 DKK / kg
Ubekræftet
Mokambo Oro 1 kg kaffebønner

Mokambo Oro 1 kg kaffebønner

264,20 DKK 264,20 DKK / kg
Ubekræftet
Mokambo Rossa 1 kg kaffebønner

Mokambo Rossa 1 kg kaffebønner

224,45 DKK 224,45 DKK / kg
Ubekræftet

Kaffe til fuldautomatiske kaffemaskiner

Here you can find coffee beans suitable for a fully automatic coffee machines. Coffee machines that make a cup of coffee at the push of a button, grind whole coffee beans and extract the coffee in a way similar to the espresso method. Coffee beans designed for espresso are perfect for this use.

I Kaffe til fuldautomatiske kaffemaskiner-kategorien finder du varer fra populære mærker som Lucaffé, Pera og Passalacqua. De mest populære produkter lige nu er Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner og Pera Super Crema 1 kg kaffebønner. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner er nu på tilbud til 179,60 DKK (normalpris 224,45 DKK).
Kaffe til fuldautomatiske kaffemaskiner