Kaffe til fuldautomatiske kaffemaskiner

Filtrer produkter
Specialtilbud Starbucks Espresso Blonde Roast 200 g kaffebønner

Starbucks Espresso Blonde Roast 200 g kaffebønner

66,70 DKK 83,30 DKK 333,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud MokaSirs Deciso 500 g kaffebønner

MokaSirs Deciso 500 g kaffebønner

104,50 DKK 130,60 DKK 209,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud MokaSirs Deciso 1 kg kaffebønner

MokaSirs Deciso 1 kg kaffebønner

185,60 DKK 231,95 DKK 185,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud MokaSirs Nobile 1 kg kaffebønner

MokaSirs Nobile 1 kg kaffebønner

197,60 DKK 246,95 DKK 197,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud MokaSirs Intenso 500 g kaffebønner

MokaSirs Intenso 500 g kaffebønner

104,50 DKK 130,60 DKK 209,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Decaffeinato 500 g koffeinfri kaffebønner

Lucaffé Decaffeinato 500 g koffeinfri kaffebønner

152,50 DKK 190,60 DKK 305,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Burg Uganda Robusta Ngoma 250 g kaffebønner

Burg Uganda Robusta Ngoma 250 g kaffebønner

58,60 DKK 73,20 DKK 234,40 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gringo Nordic Prime Espresso EKO 500 g kaffebønner

Gringo Nordic Prime Espresso EKO 500 g kaffebønner

134,50 DKK 168,10 DKK 269,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mövenpick Espresso 1 kg kaffebønner

Mövenpick Espresso 1 kg kaffebønner

173,60 DKK 216,95 DKK 173,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mövenpick Caffè Crema kaffebønner 1 kg

Mövenpick Caffè Crema kaffebønner 1 kg

173,60 DKK 216,95 DKK 173,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Pulcinella 700 g kaffebønner

Lucaffé Pulcinella 700 g kaffebønner

153,80 DKK 192,15 DKK 219,75 DKK / kg
På lager
Specialtilbud MokaSirs D koffeinfri 500 g kaffebønner

MokaSirs D koffeinfri 500 g kaffebønner

116,50 DKK 145,60 DKK 233,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Espresso 100 % Arabica 500 g

Crema Espresso 100 % Arabica 500 g

116,50 DKK 145,60 DKK 233,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Arcaffé Gorgona 250 g

Arcaffé Gorgona 250 g

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Arcaffé Gorgona 1 kg kaffebønner

Arcaffé Gorgona 1 kg kaffebønner

197,60 DKK 246,95 DKK 197,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Arcaffé Mokacrema 250 g

Arcaffé Mokacrema 250 g

67,00 DKK 83,70 DKK 268,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Arcaffé Roma 250 g

Arcaffé Roma 250 g

73,00 DKK 91,20 DKK 292,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Gran Gourmet 100 % Arabica 1 kg kaffebønner

Miscela d'Oro Gran Gourmet 100 % Arabica 1 kg kaffebønner

221,60 DKK 276,95 DKK 221,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud MokaSirs Pregiato 500 g kaffebønner

MokaSirs Pregiato 500 g kaffebønner

104,50 DKK 130,60 DKK 209,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud MokaSirs Ethiopia Sidamo 500 g

MokaSirs Ethiopia Sidamo 500 g

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud MokaSirs Oro 500 g kaffebønner

MokaSirs Oro 500 g kaffebønner

104,50 DKK 130,60 DKK 209,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Espresso 250 g kaffebønner i dåse

Miscela d'Oro Espresso 250 g kaffebønner i dåse

55,00 DKK 68,70 DKK 220,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Gusto Classico 1 kg kaffebønner

Miscela d'Oro Gusto Classico 1 kg kaffebønner

179,60 DKK 224,45 DKK 179,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Espresso Grand Aroma 1 kg kaffebønner

Miscela d'Oro Espresso Grand Aroma 1 kg kaffebønner

215,60 DKK 269,45 DKK 215,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Pera CremaBar 1 kg kaffebønner

Pera CremaBar 1 kg kaffebønner

143,60 DKK 179,45 DKK 143,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Buli 1 kg

Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Buli 1 kg

279,20 DKK 349,00 DKK 279,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Fifty Sixty 1 kg

Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Fifty Sixty 1 kg

279,20 DKK 349,00 DKK 279,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Buli 250 g

Helsingin Kahvipaahtimo Espresso Buli 250 g

85,00 DKK 106,20 DKK 340,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Exquisit 1 kg kaffebønner

Lucaffé Exquisit 1 kg kaffebønner

227,60 DKK 284,45 DKK 227,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Puro Fuerte 1 kg kaffebønner

Puro Fuerte 1 kg kaffebønner

215,60 DKK 269,45 DKK 215,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Moana 1 kg kaffebønner

Passalacqua Moana 1 kg kaffebønner

287,20 DKK 359,00 DKK 287,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Jacobs Barista Editions Crema Italiano 1 kg kaffebønner

Jacobs Barista Editions Crema Italiano 1 kg kaffebønner

149,60 DKK 186,95 DKK 149,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Segafredo Espresso Casa 1 kg kaffebønner

Segafredo Espresso Casa 1 kg kaffebønner

137,60 DKK 171,95 DKK 137,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lavazza Expert Gusto Pieno 1 kg kaffebønner

Lavazza Expert Gusto Pieno 1 kg kaffebønner

155,60 DKK 194,45 DKK 155,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 500 g kaffebønner

Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 500 g kaffebønner

86,50 DKK 108,10 DKK 173,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 500 g kaffebønner

Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 500 g kaffebønner

92,50 DKK 115,60 DKK 185,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Gusto Classico 500 g kaffebønner

Miscela d'Oro Gusto Classico 500 g kaffebønner

92,50 DKK 115,60 DKK 185,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Americano Premium 500 g kaffebønner

Miscela d'Oro Americano Premium 500 g kaffebønner

100,30 DKK 125,35 DKK 200,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Americano Premium 1 kg kaffebønner

Miscela d'Oro Americano Premium 1 kg kaffebønner

197,60 DKK 246,95 DKK 197,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Melitta BellaCrema Intenso 1 kg kaffebønner

Melitta BellaCrema Intenso 1 kg kaffebønner

155,60 DKK 194,45 DKK 155,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Melitta BellaCrema Espresso 1 kg kaffebønner

Melitta BellaCrema Espresso 1 kg kaffebønner

149,60 DKK 186,95 DKK 149,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Jacobs Barista Crema 1 kg kaffebønner

Jacobs Barista Crema 1 kg kaffebønner

155,60 DKK 194,45 DKK 155,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud MokaSirs Nobile 500 g kaffebønner

MokaSirs Nobile 500 g kaffebønner

110,50 DKK 138,10 DKK 221,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Saquella Espresso Dekaf koffeinfri 250 g kaffebønner

Saquella Espresso Dekaf koffeinfri 250 g kaffebønner

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Pera Dolce Aroma 1 kg kaffebønner

Pera Dolce Aroma 1 kg kaffebønner

156,95 DKK 156,95 DKK / kg
Ubekræftet
Mokaflor Blu 1 kg kaffebønner

Mokaflor Blu 1 kg kaffebønner

246,95 DKK 246,95 DKK / kg
Ubekræftet
Crema Espresso 500 g kaffebønner

Crema Espresso 500 g kaffebønner

138,10 DKK 276,20 DKK / kg
Ubekræftet
Mokaflor Oro 250 g kaffebønner

Mokaflor Oro 250 g kaffebønner

76,20 DKK 304,80 DKK / kg
Ubekræftet

Kaffe til fuldautomatiske kaffemaskiner

Here you can find coffee beans suitable for a fully automatic coffee machines. Coffee machines that make a cup of coffee at the push of a button, grind whole coffee beans and extract the coffee in a way similar to the espresso method. Coffee beans designed for espresso are perfect for this use.

I Kaffe til fuldautomatiske kaffemaskiner-kategorien finder du varer fra populære mærker som Lucaffé, Pera og Passalacqua. De mest populære produkter lige nu er Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner og Pera Super Crema 1 kg kaffebønner. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner er nu på tilbud til 179,60 DKK (normalpris 224,45 DKK).
Kaffe til fuldautomatiske kaffemaskiner