Kaffe til fuldautomatiske kaffemaskiner

Filtrer produkter
Specialtilbud Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner

Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner

179,60 DKK 224,45 DKK 179,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Pera Super Crema 1 kg kaffebønner

Pera Super Crema 1 kg kaffebønner

125,60 DKK 156,95 DKK 125,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Mehari 1 kg kaffebønner

Passalacqua Mehari 1 kg kaffebønner

197,60 DKK 246,95 DKK 197,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Caffè Paskà 500 g kaffebønner

Caffè Paskà 500 g kaffebønner

108,10 DKK 135,10 DKK 216,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Gold Vulcan 500 g kaffebønner

Passalacqua Gold Vulcan 500 g kaffebønner

92,50 DKK 115,60 DKK 185,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Classic 1 kg kaffebønner

Lucaffé Classic 1 kg kaffebønner

221,60 DKK 276,95 DKK 221,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Gran Crema 1 kg kaffebønner

Miscela d'Oro Gran Crema 1 kg kaffebønner

185,60 DKK 231,95 DKK 185,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 1 kg kaffebønner

Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 1 kg kaffebønner

247,20 DKK 309,00 DKK 247,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Espresso Bar 1 kg kaffebønner

Lucaffé Espresso Bar 1 kg kaffebønner

185,60 DKK 231,95 DKK 185,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Caffè Boasi Gran Crema 1 kg kaffebønner

Caffè Boasi Gran Crema 1 kg kaffebønner

125,60 DKK 156,95 DKK 125,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Black Vulcan 500 g kaffebønner

Passalacqua Black Vulcan 500 g kaffebønner

80,50 DKK 100,60 DKK 161,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Decaffeinato 700 g koffeinfri kaffebønner

Lucaffé Decaffeinato 700 g koffeinfri kaffebønner

195,80 DKK 244,65 DKK 279,75 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema 100 % Robusta 250 g kaffebønner

Crema 100 % Robusta 250 g kaffebønner

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Espresso 250 g kaffebønner

Crema Espresso 250 g kaffebønner

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Cremador 1 kg kaffebønner

Passalacqua Cremador 1 kg kaffebønner

215,60 DKK 269,45 DKK 215,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mokaflor Rossa 1 kg kaffebønner

Mokaflor Rossa 1 kg kaffebønner

197,60 DKK 246,95 DKK 197,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Espresso 100 % Arabica 250 g

Crema Espresso 100 % Arabica 250 g

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Johan & Nyström Espresso La Bomba 500 g kaffebønner

Johan & Nyström Espresso La Bomba 500 g kaffebønner

110,50 DKK 138,10 DKK 221,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Bialetti Caffè Macinato Tiramisù smagstilsat malet kaffe 250 g

Bialetti Caffè Macinato Tiramisù smagstilsat malet kaffe 250 g

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Espresso Robusto 1 kg kaffebønner

Miscela d'Oro Espresso Robusto 1 kg kaffebønner

137,60 DKK 171,95 DKK 137,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Espresso 1 kg kaffebønner

Crema Espresso 1 kg kaffebønner

209,60 DKK 261,95 DKK 209,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Classic 250 g kaffebønner

Lucaffé Classic 250 g kaffebønner

67,00 DKK 83,70 DKK 268,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema 100 % Robusta 1 kg kaffebønner

Crema 100 % Robusta 1 kg kaffebønner

185,60 DKK 231,95 DKK 185,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mokaflor Decaffeinato 250 g koffeinfrie kaffebønner

Mokaflor Decaffeinato 250 g koffeinfrie kaffebønner

55,00 DKK 68,70 DKK 220,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gringo Nordic The Outsider Organic Italian Espresso 500 g kaffebønner

Gringo Nordic The Outsider Organic Italian Espresso 500 g kaffebønner

134,50 DKK 168,10 DKK 269,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Harem 1 kg kaffebønner

Passalacqua Harem 1 kg kaffebønner

311,20 DKK 389,00 DKK 311,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Espresso 100 % Arabica 1 kg

Crema Espresso 100 % Arabica 1 kg

203,60 DKK 254,45 DKK 203,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud MokaSirs Pregiato 1 kg kaffebønner

MokaSirs Pregiato 1 kg kaffebønner

203,60 DKK 254,45 DKK 203,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Decaffeinato 250 g koffeinfri kaffebønner

Lucaffé Decaffeinato 250 g koffeinfri kaffebønner

85,00 DKK 106,20 DKK 340,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 250 g kaffebønner

Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 250 g kaffebønner

79,00 DKK 98,70 DKK 316,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Cremoso kaffebønner 1 kg

Miscela d'Oro Cremoso kaffebønner 1 kg

155,60 DKK 194,45 DKK 155,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Gran Crema 500 g kaffebønner

Miscela d'Oro Gran Crema 500 g kaffebønner

110,50 DKK 138,10 DKK 221,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mokaflor Chiaroscuro Decaffeinato CO2 koffeinfri kaffebønner 250 g

Mokaflor Chiaroscuro Decaffeinato CO2 koffeinfri kaffebønner 250 g

73,00 DKK 91,20 DKK 292,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lykke Espresso BAM BAM 500 g kaffebønner

Lykke Espresso BAM BAM 500 g kaffebønner

140,50 DKK 175,60 DKK 281,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Miscela Napoli 1 kg kaffebønner

Passalacqua Miscela Napoli 1 kg kaffebønner

279,20 DKK 349,00 DKK 279,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema 100 % Robusta 500 g kaffebønner

Crema 100 % Robusta 500 g kaffebønner

104,50 DKK 130,60 DKK 209,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Harem 500 g kaffebønner

Passalacqua Harem 500 g kaffebønner

164,50 DKK 205,60 DKK 329,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Mexico Plus 1 kg kaffebønner

Passalacqua Mexico Plus 1 kg kaffebønner

271,20 DKK 339,00 DKK 271,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Americano Classico 1 kg kaffebønner

Miscela d'Oro Americano Classico 1 kg kaffebønner

179,60 DKK 224,45 DKK 179,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud illy Intenso 250 g kaffebønner

illy Intenso 250 g kaffebønner

73,80 DKK 92,20 DKK 295,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud illy Classico 250 g kaffebønner

illy Classico 250 g kaffebønner

73,00 DKK 91,20 DKK 292,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud MokaSirs Oro 1 kg kaffebønner

MokaSirs Oro 1 kg kaffebønner

215,60 DKK 269,45 DKK 215,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Carraro 1927 Aroma e Gusto Intenso 1 kg kaffebønner

Carraro 1927 Aroma e Gusto Intenso 1 kg kaffebønner

119,40 DKK 149,25 DKK 119,40 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 1 kg kaffebønner

Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 1 kg kaffebønner

155,60 DKK 194,45 DKK 155,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Bialetti Esperto Grani Classico Espresso 1 kg kaffebønner

Bialetti Esperto Grani Classico Espresso 1 kg kaffebønner

143,60 DKK 179,45 DKK 143,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Carraro 1927 Qualità Oro 500 g kaffebønner

Carraro 1927 Qualità Oro 500 g kaffebønner

92,50 DKK 115,60 DKK 185,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Johan & Nyström Bold Statement 250 g kaffebønner

Johan & Nyström Bold Statement 250 g kaffebønner

73,00 DKK 91,20 DKK 292,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Espresso Robusto 500 g kaffebønner

Miscela d'Oro Espresso Robusto 500 g kaffebønner

74,50 DKK 93,10 DKK 149,00 DKK / kg
På lager

Kaffe til fuldautomatiske kaffemaskiner

Here you can find coffee beans suitable for a fully automatic coffee machines. Coffee machines that make a cup of coffee at the push of a button, grind whole coffee beans and extract the coffee in a way similar to the espresso method. Coffee beans designed for espresso are perfect for this use.

I Kaffe til fuldautomatiske kaffemaskiner-kategorien finder du varer fra populære mærker som Lucaffé, Pera og Passalacqua. De mest populære produkter lige nu er Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner og Pera Super Crema 1 kg kaffebønner. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner er nu på tilbud til 179,60 DKK (normalpris 224,45 DKK).
Kaffe til fuldautomatiske kaffemaskiner