Espresso kaffebønner

Filtrer produkter
Tilbud 163 Mest populære
Specialtilbud Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner

Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner

179,60 DKK 224,45 DKK 179,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Pera Super Crema 1 kg kaffebønner

Pera Super Crema 1 kg kaffebønner

125,60 DKK 156,95 DKK 125,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Mehari 1 kg kaffebønner

Passalacqua Mehari 1 kg kaffebønner

197,60 DKK 246,95 DKK 197,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Caffè Paskà 500 g kaffebønner

Caffè Paskà 500 g kaffebønner

108,10 DKK 135,10 DKK 216,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Gold Vulcan 500 g kaffebønner

Passalacqua Gold Vulcan 500 g kaffebønner

92,50 DKK 115,60 DKK 185,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Classic 1 kg kaffebønner

Lucaffé Classic 1 kg kaffebønner

221,60 DKK 276,95 DKK 221,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Gran Crema 1 kg kaffebønner

Miscela d'Oro Gran Crema 1 kg kaffebønner

185,60 DKK 231,95 DKK 185,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 1 kg kaffebønner

Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 1 kg kaffebønner

247,20 DKK 309,00 DKK 247,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Espresso Bar 1 kg kaffebønner

Lucaffé Espresso Bar 1 kg kaffebønner

185,60 DKK 231,95 DKK 185,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Ethiopia Chelbesa 200 g kaffebønner

Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Ethiopia Chelbesa 200 g kaffebønner

119,40 DKK 149,25 DKK 597,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Indonesia Frinsa Manis 200 g kaffebønner
Cremas egen kaffe
Cremas egen kaffe
Opdag vores sortiment
Specialtilbud Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä El Salvador 200 g kaffebønner

Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä El Salvador 200 g kaffebønner

119,40 DKK 149,25 DKK 597,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Caffè Boasi Gran Caffè 1 kg kaffebønner

Caffè Boasi Gran Caffè 1 kg kaffebønner

131,70 DKK 164,60 DKK 131,70 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Caffè Boasi Gran Crema 1 kg kaffebønner

Caffè Boasi Gran Crema 1 kg kaffebønner

125,60 DKK 156,95 DKK 125,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Caffè Boasi Bio økologisk kaffe 500 g kaffebønner

Caffè Boasi Bio økologisk kaffe 500 g kaffebønner

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Pikkupaahtimo Pipa Rwanda Red Bourbon 2 200 g kaffebønner

Pikkupaahtimo Pipa Rwanda Red Bourbon 2 200 g kaffebønner

114,70 DKK 143,30 DKK 573,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Pikkupaahtimo Pipa PerHon Espresso 200 g kaffebønner

Pikkupaahtimo Pipa PerHon Espresso 200 g kaffebønner

74,50 DKK 93,05 DKK 372,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Good Life Coffee Siko Washed Heirloom, Et 225 g kaffebønner

Good Life Coffee Siko Washed Heirloom, Et 225 g kaffebønner

113,40 DKK 141,75 DKK 504,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Black Vulcan 500 g kaffebønner

Passalacqua Black Vulcan 500 g kaffebønner

80,50 DKK 100,60 DKK 161,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Decaffeinato 700 g koffeinfri kaffebønner

Lucaffé Decaffeinato 700 g koffeinfri kaffebønner

195,80 DKK 244,65 DKK 279,75 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema 100 % Robusta 250 g kaffebønner

Crema 100 % Robusta 250 g kaffebønner

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Espresso 250 g kaffebønner

Crema Espresso 250 g kaffebønner

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Cremador 1 kg kaffebønner

Passalacqua Cremador 1 kg kaffebønner

215,60 DKK 269,45 DKK 215,60 DKK / kg
På lager
Mokaflor – kvalitetskaffe fra Firenze
Mokaflor – kvalitetskaffe fra Firenze
Se sortimentet
Specialtilbud Mokaflor Rossa 1 kg kaffebønner

Mokaflor Rossa 1 kg kaffebønner

197,60 DKK 246,95 DKK 197,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Espresso 100 % Arabica 250 g

Crema Espresso 100 % Arabica 250 g

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Johan & Nyström Espresso La Bomba 500 g kaffebønner

Johan & Nyström Espresso La Bomba 500 g kaffebønner

110,50 DKK 138,10 DKK 221,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Espresso Robusto 1 kg kaffebønner

Miscela d'Oro Espresso Robusto 1 kg kaffebønner

137,60 DKK 171,95 DKK 137,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Classic 250 g kaffebønner

Lucaffé Classic 250 g kaffebønner

67,00 DKK 83,70 DKK 268,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema 100 % Robusta 1 kg kaffebønner

Crema 100 % Robusta 1 kg kaffebønner

185,60 DKK 231,95 DKK 185,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mokaflor Decaffeinato 250 g koffeinfrie kaffebønner

Mokaflor Decaffeinato 250 g koffeinfrie kaffebønner

55,00 DKK 68,70 DKK 220,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gringo Nordic The Outsider Organic Italian Espresso 500 g kaffebønner

Gringo Nordic The Outsider Organic Italian Espresso 500 g kaffebønner

134,50 DKK 168,10 DKK 269,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Harem 1 kg kaffebønner

Passalacqua Harem 1 kg kaffebønner

311,20 DKK 389,00 DKK 311,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Espresso 100 % Arabica 1 kg

Crema Espresso 100 % Arabica 1 kg

203,60 DKK 254,45 DKK 203,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud MokaSirs Pregiato 1 kg kaffebønner

MokaSirs Pregiato 1 kg kaffebønner

203,60 DKK 254,45 DKK 203,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Decaffeinato 250 g koffeinfri kaffebønner

Lucaffé Decaffeinato 250 g koffeinfri kaffebønner

85,00 DKK 106,20 DKK 340,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 250 g kaffebønner

Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 250 g kaffebønner

79,00 DKK 98,70 DKK 316,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Cremoso kaffebønner 1 kg

Miscela d'Oro Cremoso kaffebønner 1 kg

155,60 DKK 194,45 DKK 155,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Gran Crema 500 g kaffebønner

Miscela d'Oro Gran Crema 500 g kaffebønner

110,50 DKK 138,10 DKK 221,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mokaflor Chiaroscuro Decaffeinato CO2 koffeinfri kaffebønner 250 g

Mokaflor Chiaroscuro Decaffeinato CO2 koffeinfri kaffebønner 250 g

73,00 DKK 91,20 DKK 292,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lykke Espresso BAM BAM 500 g kaffebønner

Lykke Espresso BAM BAM 500 g kaffebønner

140,50 DKK 175,60 DKK 281,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Miscela Napoli 1 kg kaffebønner

Passalacqua Miscela Napoli 1 kg kaffebønner

279,20 DKK 349,00 DKK 279,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gringo Nordic The Hobo Espresso 500 g kaffebønner

Gringo Nordic The Hobo Espresso 500 g kaffebønner

134,50 DKK 168,10 DKK 269,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema 100 % Robusta 500 g kaffebønner

Crema 100 % Robusta 500 g kaffebønner

104,50 DKK 130,60 DKK 209,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Bergstrands Creme 1 kg kaffebønner

Bergstrands Creme 1 kg kaffebønner

215,60 DKK 269,45 DKK 215,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Harem 500 g kaffebønner

Passalacqua Harem 500 g kaffebønner

164,50 DKK 205,60 DKK 329,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Passalacqua Mexico Plus 1 kg kaffebønner

Passalacqua Mexico Plus 1 kg kaffebønner

271,20 DKK 339,00 DKK 271,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Americano Classico 1 kg kaffebønner

Miscela d'Oro Americano Classico 1 kg kaffebønner

179,60 DKK 224,45 DKK 179,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud illy Intenso 250 g kaffebønner

illy Intenso 250 g kaffebønner

73,80 DKK 92,20 DKK 295,20 DKK / kg
På lager

Espresso kaffebønner

Here you can find coffee beans that are served best as espresso. The coffees have been designed for espresso extraction, where the coffee is brewed under pressure with an espresso machine, a fully automatic coffee machine or in a moka pot.

I Espresso kaffebønner-kategorien finder du varer fra populære mærker som Lucaffé, Pera og Passalacqua. De mest populære produkter lige nu er Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner og Pera Super Crema 1 kg kaffebønner. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebønner er nu på tilbud til 179,60 DKK (normalpris 224,45 DKK).