Kaffebønner til kaffemaskiner med filter

Filtrer produkter
Tilbud 139 Mest populære
Specialtilbud Caffè Paskà 500 g kaffebønner

Caffè Paskà 500 g kaffebønner

108,10 DKK 135,10 DKK 216,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Ethiopia Sidamo 250 g kaffebønner

Crema Ethiopia Sidamo 250 g kaffebønner

73,00 DKK 91,20 DKK 292,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Brazil 250 g kaffebønner

Crema Brazil 250 g kaffebønner

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema House Blend 250 g kaffebønner

Crema House Blend 250 g kaffebønner

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Royalty Blend 250 g kaffebønner

Crema Royalty Blend 250 g kaffebønner

67,00 DKK 83,70 DKK 268,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Indonesia 250 g

Crema Indonesia 250 g

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema French Roast 250 g kaffebønner

Crema French Roast 250 g kaffebønner

67,00 DKK 83,70 DKK 268,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gringo Nordic The Sleepy Gringo koffeinfri 250 g kaffebønner

Gringo Nordic The Sleepy Gringo koffeinfri 250 g kaffebønner

85,00 DKK 106,20 DKK 340,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema 100 % Robusta 250 g kaffebønner

Crema 100 % Robusta 250 g kaffebønner

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Brazil 500 g kaffebønner

Crema Brazil 500 g kaffebønner

110,50 DKK 138,10 DKK 221,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema India Monsooned Malabar 250 g kaffebønner

Crema India Monsooned Malabar 250 g kaffebønner

67,00 DKK 83,70 DKK 268,00 DKK / kg
På lager
Cremas egen kaffe
Cremas egen kaffe
Opdag vores sortiment
Specialtilbud Crema Ethiopia Sidamo 500 g kaffebønner

Crema Ethiopia Sidamo 500 g kaffebønner

134,50 DKK 168,10 DKK 269,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Johan & Nyström Fika 500 g kaffebønner

Johan & Nyström Fika 500 g kaffebønner

116,50 DKK 145,60 DKK 233,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Royalty Blend 500 g kaffebønner

Crema Royalty Blend 500 g kaffebønner

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Johan & Nyström Sweet Serenity 250 g kaffebønner

Johan & Nyström Sweet Serenity 250 g kaffebønner

79,00 DKK 98,70 DKK 316,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gringo Nordic Daily Brew 500 g kaffebønner

Gringo Nordic Daily Brew 500 g kaffebønner

116,50 DKK 145,60 DKK 233,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema India Monsooned Malabar 1 kg kaffebønner

Crema India Monsooned Malabar 1 kg kaffebønner

233,60 DKK 291,95 DKK 233,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema India Monsooned Malabar 500 g kaffebønner

Crema India Monsooned Malabar 500 g kaffebønner

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Ethiopia Sidamo 1 kg kaffebønner

Crema Ethiopia Sidamo 1 kg kaffebønner

247,20 DKK 309,00 DKK 247,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema House Blend 500 g kaffebønner

Crema House Blend 500 g kaffebønner

116,50 DKK 145,60 DKK 233,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Johan & Nyström Bourbon Jungle 500 g kaffebønner

Johan & Nyström Bourbon Jungle 500 g kaffebønner

110,50 DKK 138,10 DKK 221,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Johan & Nyström Nap Queen koffeinfri kaffe 250 g kaffebønner

Johan & Nyström Nap Queen koffeinfri kaffe 250 g kaffebønner

79,00 DKK 98,70 DKK 316,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Brazil 1 kg kaffebønner

Crema Brazil 1 kg kaffebønner

215,60 DKK 269,45 DKK 215,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Ethiopia Chelbesa 200 g kaffebønner

Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Ethiopia Chelbesa 200 g kaffebønner

119,40 DKK 149,25 DKK 597,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Indonesia Frinsa Manis 200 g kaffebønner
Specialtilbud Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä El Salvador 200 g kaffebønner

Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä El Salvador 200 g kaffebønner

119,40 DKK 149,25 DKK 597,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Espoon Kahvipaahtimo Finca Los Nogales Orange Bourbon 200 g kaffebønner

Espoon Kahvipaahtimo Finca Los Nogales Orange Bourbon 200 g kaffebønner

155,40 DKK 194,25 DKK 777,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Makea Coffee La Soledad Colombia Bourbon 200 g kaffebønner

Makea Coffee La Soledad Colombia Bourbon 200 g kaffebønner

119,40 DKK 149,25 DKK 597,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Siemasu Coffee Autumn Apple, Costa Rica 250 g kaffebønner

Siemasu Coffee Autumn Apple, Costa Rica 250 g kaffebønner

137,40 DKK 171,75 DKK 549,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Siemasu Coffee Plum Pearls, Costa Rica 250 g kaffebønner

Siemasu Coffee Plum Pearls, Costa Rica 250 g kaffebønner

131,40 DKK 164,25 DKK 525,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Siemasu Coffee Jasmine Candymix, Colombia 250 g kaffebønner

Siemasu Coffee Jasmine Candymix, Colombia 250 g kaffebønner

143,40 DKK 179,25 DKK 573,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Siemasu Coffee Jamming Queen, Ethiopia Yirgacheffe 250 g kaffebønner

Siemasu Coffee Jamming Queen, Ethiopia Yirgacheffe 250 g kaffebønner

125,40 DKK 156,75 DKK 501,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gringo Nordic Guatemala Las Gardenias Pacamara 250 g kaffebønner

Gringo Nordic Guatemala Las Gardenias Pacamara 250 g kaffebønner

131,40 DKK 164,25 DKK 525,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Caffè Boasi Bio økologisk kaffe 500 g kaffebønner

Caffè Boasi Bio økologisk kaffe 500 g kaffebønner

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Pikkupaahtimo Pipa Rwanda Red Bourbon 2 200 g kaffebønner

Pikkupaahtimo Pipa Rwanda Red Bourbon 2 200 g kaffebønner

114,70 DKK 143,30 DKK 573,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Pikkupaahtimo Pipa Ethiopia 74158 200 g kaffebønner

Pikkupaahtimo Pipa Ethiopia 74158 200 g kaffebønner

92,50 DKK 115,55 DKK 462,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Pikkupaahtimo Pipa Kenya SL28, Ruiru, Batian 200 g kaffebønner

Pikkupaahtimo Pipa Kenya SL28, Ruiru, Batian 200 g kaffebønner

98,50 DKK 123,05 DKK 492,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Pikkupaahtimo Pipa Pispala 200 g kaffebønner

Pikkupaahtimo Pipa Pispala 200 g kaffebønner

68,50 DKK 85,55 DKK 342,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gringo Nordic El Salvador Finca El Cerro 250 g kaffebønner

Gringo Nordic El Salvador Finca El Cerro 250 g kaffebønner

97,00 DKK 121,20 DKK 388,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gringo Nordic Kenya Karimikui AA 250 g kaffebønner

Gringo Nordic Kenya Karimikui AA 250 g kaffebønner

133,00 DKK 166,20 DKK 532,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Good Life Coffee La Colorada Geisha Washed, Colombia 225 g kaffebønner

Good Life Coffee La Colorada Geisha Washed, Colombia 225 g kaffebønner

119,40 DKK 149,25 DKK 530,70 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Good Life Coffee Ruera PB Washed, Kenia 225 g kaffebønner

Good Life Coffee Ruera PB Washed, Kenia 225 g kaffebønner

113,40 DKK 141,75 DKK 504,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Good Life Coffee  La Catarata Honey, Costa Rica 225 g kaffebønner

Good Life Coffee La Catarata Honey, Costa Rica 225 g kaffebønner

101,40 DKK 126,75 DKK 450,70 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Good Life Coffee Timanco Washed, Colombia 225 g kaffebønner

Good Life Coffee Timanco Washed, Colombia 225 g kaffebønner

101,40 DKK 126,75 DKK 450,70 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Makea Coffee Gitesi Bliss 200 g kaffebønner

Makea Coffee Gitesi Bliss 200 g kaffebønner

114,70 DKK 143,30 DKK 573,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Espoon Kahvipaahtimo Ariel Funez - Honduras 200 g kaffebønner

Espoon Kahvipaahtimo Ariel Funez - Honduras 200 g kaffebønner

155,40 DKK 194,25 DKK 777,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Makea Coffee Dragon Tears 200 g kaffebønner

Makea Coffee Dragon Tears 200 g kaffebønner

162,70 DKK 203,30 DKK 813,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Good Life Coffee Siko Washed Heirloom, Et 225 g kaffebønner

Good Life Coffee Siko Washed Heirloom, Et 225 g kaffebønner

113,40 DKK 141,75 DKK 504,00 DKK / kg
På lager

Kaffebønner til kaffemaskiner med filter

Here you can find coffee beans that taste best when brewed with drip coffee maker, in a french press or with other manual brewing methods, such as a pour-over dripper.

I Kaffebønner til kaffemaskiner med filter-kategorien finder du varer fra populære mærker som Paská, Crema og Gringo Nordic. De mest populære produkter lige nu er Caffè Paskà 500 g kaffebønner og Crema Ethiopia Sidamo 250 g kaffebønner. Caffè Paskà 500 g kaffebønner er nu på tilbud til 108,10 DKK (normalpris 135,10 DKK).