Kaffebønner til kaffemaskiner med filter

Filtrer produkter
Tilbud 139 Mest populære
Specialtilbud Espoon Kahvipaahtimo Ethiopia 200 g kaffebønner

Espoon Kahvipaahtimo Ethiopia 200 g kaffebønner

88,30 DKK 110,30 DKK 441,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Arcaffe Elba 250 g kaffebønner

Arcaffe Elba 250 g kaffebønner

67,00 DKK 83,70 DKK 268,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Arcaffe Elba 1 kg kaffebønner

Arcaffe Elba 1 kg kaffebønner

233,60 DKK 291,95 DKK 233,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Dallmayr Entcoffeiniert koffeinfri kaffe 500 g kaffebønner

Dallmayr Entcoffeiniert koffeinfri kaffe 500 g kaffebønner

86,50 DKK 108,10 DKK 173,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Espresso House Signature Brew 500 g kaffebønner

Espresso House Signature Brew 500 g kaffebønner

104,50 DKK 130,60 DKK 209,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lucaffé Crema Caffè Bio 100 % Arabica 500 g kaffebønner

Lucaffé Crema Caffè Bio 100 % Arabica 500 g kaffebønner

146,50 DKK 183,10 DKK 293,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Bergstrands Bön Appétit 1 kg kaffebønner

Bergstrands Bön Appétit 1 kg kaffebønner

215,60 DKK 269,45 DKK 215,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Arcaffe Kuz koffeinfri kaffe 1 kg kaffebønner

Arcaffe Kuz koffeinfri kaffe 1 kg kaffebønner

227,60 DKK 284,45 DKK 227,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mokaflor FARM 100 % Arabica 250 g kaffebønner

Mokaflor FARM 100 % Arabica 250 g kaffebønner

73,00 DKK 91,20 DKK 292,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Melitta BellaCrema Speciale 1 kg kaffebønner

Melitta BellaCrema Speciale 1 kg kaffebønner

155,60 DKK 194,45 DKK 155,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Dallmayr Classic 500 g kaffebønner

Dallmayr Classic 500 g kaffebønner

80,60 DKK 100,70 DKK 161,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Paulig Café Parisien 400 g kaffebønner

Paulig Café Parisien 400 g kaffebønner

91,90 DKK 114,85 DKK 229,75 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Paulig Café Barcelona 450 g kaffebønner

Paulig Café Barcelona 450 g kaffebønner

98,20 DKK 122,70 DKK 218,25 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Burg Papua N Guinea Sigri 250 g kaffebønner

Burg Papua N Guinea Sigri 250 g kaffebønner

64,60 DKK 80,70 DKK 258,40 DKK / kg
På lager
Specialtilbud MokaSirs D koffeinfri 500 g kaffebønner

MokaSirs D koffeinfri 500 g kaffebønner

116,50 DKK 145,60 DKK 233,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud MokaSirs Colombia Sierra Madre 500 g

MokaSirs Colombia Sierra Madre 500 g

116,50 DKK 145,60 DKK 233,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud MokaSirs Ethiopia Sidamo 500 g

MokaSirs Ethiopia Sidamo 500 g

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 3 1 kg

Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 3 1 kg

279,20 DKK 349,00 DKK 279,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gringo Nordic Organic Etiopien Shakiso Hadeso 250 g kaffebønner

Gringo Nordic Organic Etiopien Shakiso Hadeso 250 g kaffebønner

107,40 DKK 134,25 DKK 429,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gringo Nordic Organic Etiopien Guji Hambela Decaf koffeinfri kaffe 250 g kaffebønner
Specialtilbud Gringo Nordic Kenya Kiriga Estate AA 250 g kaffebønner

Gringo Nordic Kenya Kiriga Estate AA 250 g kaffebønner

103,00 DKK 128,70 DKK 412,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Makea Coffee Disco 220 g kaffebønner

Makea Coffee Disco 220 g kaffebønner

78,80 DKK 98,45 DKK 358,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Makea Coffee Caramel Groove 220 g kaffebønner

Makea Coffee Caramel Groove 220 g kaffebønner

78,80 DKK 98,45 DKK 358,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Good Life Coffee Melao Decaf Pink Bourbon, Colombia 225 g kaffebønner

Good Life Coffee Melao Decaf Pink Bourbon, Colombia 225 g kaffebønner

108,80 DKK 136,00 DKK 483,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Espoon Kahvipaahtimo Juicy Lychee Fruit 200 g kaffebønner

Espoon Kahvipaahtimo Juicy Lychee Fruit 200 g kaffebønner

156,70 DKK 195,80 DKK 783,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Espoon Kahvipaahtimo Colombia mellemrist 200 g kaffebønner

Espoon Kahvipaahtimo Colombia mellemrist 200 g kaffebønner

72,70 DKK 90,80 DKK 363,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Espoon Kahvipaahtimo Honey Aponte 200 g kaffebønner

Espoon Kahvipaahtimo Honey Aponte 200 g kaffebønner

114,70 DKK 143,30 DKK 573,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lykke Ugly Cute 500 g kaffebønner

Lykke Ugly Cute 500 g kaffebønner

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Espoon Kahvipaahtimo Juicy Passion Fruit 200 g kaffebønner

Espoon Kahvipaahtimo Juicy Passion Fruit 200 g kaffebønner

156,70 DKK 195,80 DKK 783,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mokaflor Chiaroscuro Ethiopia Sidamo 1 kg kaffebønner

Mokaflor Chiaroscuro Ethiopia Sidamo 1 kg kaffebønner

239,40 DKK 299,25 DKK 239,40 DKK / kg
På lager
Specialtilbud ROST Saari 225 g kaffebønner

ROST Saari 225 g kaffebønner

73,00 DKK 91,20 DKK 324,45 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mokaflor Chiaroscuro Decaffeinato CO2 koffeinfri kaffebønner 1 kg

Mokaflor Chiaroscuro Decaffeinato CO2 koffeinfri kaffebønner 1 kg

279,20 DKK 349,00 DKK 279,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Melitta BellaCrema La Crema 1 kg kaffebønner

Melitta BellaCrema La Crema 1 kg kaffebønner

149,60 DKK 186,95 DKK 149,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 4 1 kg

Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 4 1 kg

279,20 DKK 349,00 DKK 279,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Colectivo Pacaybamba Peru 200 g kaffebønner
Specialtilbud Gringo Nordic Burundi Kibingo Oro 250 g kaffebønner

Gringo Nordic Burundi Kibingo Oro 250 g kaffebønner

109,00 DKK 136,20 DKK 436,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Makea Coffee Kunnon Kahvi 220 g kaffebønner

Makea Coffee Kunnon Kahvi 220 g kaffebønner

78,80 DKK 98,45 DKK 358,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Makea Coffee Lounge 220 g kaffebønner

Makea Coffee Lounge 220 g kaffebønner

78,80 DKK 98,45 DKK 358,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Makea Coffee Club 220 g kaffebønner

Makea Coffee Club 220 g kaffebønner

78,80 DKK 98,45 DKK 358,20 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Makea Coffee Pärinätön Decaf 220 g kaffebønner

Makea Coffee Pärinätön Decaf 220 g kaffebønner

90,80 DKK 113,45 DKK 412,75 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Slow Forest Extra Dark Roast 1 kg Coffee Beans

Slow Forest Extra Dark Roast 1 kg Coffee Beans

197,40 DKK 246,75 DKK 197,40 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Löfbergs Kharisma 1 kg kaffebønner

Löfbergs Kharisma 1 kg kaffebønner

209,40 DKK 261,75 DKK 209,40 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Löfbergs Me Mellemristet 1 kg kaffebønner

Löfbergs Me Mellemristet 1 kg kaffebønner

215,60 DKK 269,45 DKK 215,60 DKK / kg
På lager
Pakketilbud Crema Outdoor Coffee Set 3

Crema Outdoor Coffee Set 3

2 747,50 DKK 3 160,20 DKK
På lager
Pakketilbud Crema Outdoor Coffee Set 2

Crema Outdoor Coffee Set 2

903,75 DKK 1 061,20 DKK
På lager
Pakketilbud Crema Outdoor Coffee Set 1

Crema Outdoor Coffee Set 1

656,50 DKK 761,95 DKK
På lager
Ny Siemasu Coffee Velvet Forest, Ethiopia Guji 250 g kaffebønner
Ny Gringo Nordic Rwanda Karora Natural 250 g kaffebønner

Gringo Nordic Rwanda Karora Natural 250 g kaffebønner

111,75 DKK 447,00 DKK / kg
Ubekræftet

Kaffebønner til kaffemaskiner med filter

Here you can find coffee beans that taste best when brewed with drip coffee maker, in a french press or with other manual brewing methods, such as a pour-over dripper.

I Kaffebønner til kaffemaskiner med filter-kategorien finder du varer fra populære mærker som Paská, Crema og Gringo Nordic. De mest populære produkter lige nu er Caffè Paskà 500 g kaffebønner og Crema Ethiopia Sidamo 250 g kaffebønner. Caffè Paskà 500 g kaffebønner er nu på tilbud til 108,10 DKK (normalpris 135,10 DKK).