Kaffebønner til kaffemaskiner med filter

Filtrer produkter
Tilbud 139 Mest populære
Specialtilbud Espoon Kahvipaahtimo La Rosita Geisha 200 g kaffebønner

Espoon Kahvipaahtimo La Rosita Geisha 200 g kaffebønner

108,70 DKK 135,80 DKK 543,50 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Espoon Kahvipaahtimo Reserve Series - Jhonatan Gasca Papayo 100 g kaffebønner

Espoon Kahvipaahtimo Reserve Series - Jhonatan Gasca Papayo 100 g kaffebønner

359,20 DKK 449,00 DKK 3 592,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Espoon Kahvipaahtimo Reserve Series - Jhonatan Gasca Papayo 50 g kaffebønner

Espoon Kahvipaahtimo Reserve Series - Jhonatan Gasca Papayo 50 g kaffebønner

239,40 DKK 299,25 DKK 4 788,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema 100 % Robusta 1 kg kaffebønner

Crema 100 % Robusta 1 kg kaffebønner

185,60 DKK 231,95 DKK 185,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gringo Nordic Rwanda Nyamurinda Red Bourbon 250 g kaffebønner

Gringo Nordic Rwanda Nyamurinda Red Bourbon 250 g kaffebønner

79,00 DKK 98,70 DKK 316,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema House Blend 1 kg kaffebønner

Crema House Blend 1 kg kaffebønner

215,60 DKK 269,45 DKK 215,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gringo Nordic Sumatra Ketiara Gayo Organic 250 g kaffebønner

Gringo Nordic Sumatra Ketiara Gayo Organic 250 g kaffebønner

79,00 DKK 98,70 DKK 316,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lykke Snövatten Peru 250 g kaffebønner

Lykke Snövatten Peru 250 g kaffebønner

79,00 DKK 98,70 DKK 316,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gringo Nordic Prime Brew EKO 500 g kaffebønner

Gringo Nordic Prime Brew EKO 500 g kaffebønner

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lykke UFO Uganda 250 g kaffebønner

Lykke UFO Uganda 250 g kaffebønner

79,00 DKK 98,70 DKK 316,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Johan & Nyström Perduras FTO 500 g økologiske kaffebønner

Johan & Nyström Perduras FTO 500 g økologiske kaffebønner

122,50 DKK 153,10 DKK 245,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Royalty Blend 1 kg kaffebønner

Crema Royalty Blend 1 kg kaffebønner

233,60 DKK 291,95 DKK 233,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Johan & Nyström Strawberry Fields 250 g kaffebønner

Johan & Nyström Strawberry Fields 250 g kaffebønner

85,00 DKK 106,20 DKK 340,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema 100 % Robusta 500 g kaffebønner

Crema 100 % Robusta 500 g kaffebønner

104,50 DKK 130,60 DKK 209,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Burg Colombia Excelso koffeinfri kaffe 250 g kaffebønner

Burg Colombia Excelso koffeinfri kaffe 250 g kaffebønner

61,00 DKK 76,20 DKK 244,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mokaflor FARM Colombia Inzà Cauca 250 g kaffebønner

Mokaflor FARM Colombia Inzà Cauca 250 g kaffebønner

77,40 DKK 96,75 DKK 309,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Johan & Nyström Delicious Days 250 g kaffebønner

Johan & Nyström Delicious Days 250 g kaffebønner

73,00 DKK 91,20 DKK 292,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Cremoso kaffebønner 1 kg

Miscela d'Oro Cremoso kaffebønner 1 kg

155,60 DKK 194,45 DKK 155,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Jamaica Blue Mountain 100 g kaffebønner

Crema Jamaica Blue Mountain 100 g kaffebønner

162,10 DKK 202,55 DKK 1 621,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gringo Nordic Peru Nueva Florida Organic 250 g kaffebønner

Gringo Nordic Peru Nueva Florida Organic 250 g kaffebønner

79,00 DKK 98,70 DKK 316,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gringo Nordic Etiopien Guji Organic 250 g Coffee Beans

Gringo Nordic Etiopien Guji Organic 250 g Coffee Beans

79,00 DKK 98,70 DKK 316,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Gringo Nordic Brasilien Pereira Sweet Natural 250 g kaffebønner

Gringo Nordic Brasilien Pereira Sweet Natural 250 g kaffebønner

67,00 DKK 83,70 DKK 268,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Americano Classico 1 kg kaffebønner

Miscela d'Oro Americano Classico 1 kg kaffebønner

179,60 DKK 224,45 DKK 179,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Indonesia 500 g

Crema Indonesia 500 g

116,50 DKK 145,60 DKK 233,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Puro Organic Bio 1 kg kaffebønner

Puro Organic Bio 1 kg kaffebønner

227,60 DKK 284,45 DKK 227,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mokaflor Chiaroscuro Decaffeinato CO2 koffeinfri kaffebønner 250 g

Mokaflor Chiaroscuro Decaffeinato CO2 koffeinfri kaffebønner 250 g

73,00 DKK 91,20 DKK 292,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lykke Happiness 500 g kaffebønner

Lykke Happiness 500 g kaffebønner

140,50 DKK 175,60 DKK 281,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lykke OJ! - Brasilien 250 g kaffebønner

Lykke OJ! - Brasilien 250 g kaffebønner

79,00 DKK 98,70 DKK 316,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Bergstrands Creme 1 kg kaffebønner

Bergstrands Creme 1 kg kaffebønner

215,60 DKK 269,45 DKK 215,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Summer Coffee 250 g kaffebønner

Crema Summer Coffee 250 g kaffebønner

53,00 DKK 83,70 DKK 212,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lykke Darkness 500 g kaffebønner

Lykke Darkness 500 g kaffebønner

134,50 DKK 168,10 DKK 269,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Lykke Big Monday El Salvador 250 g kaffebønner

Lykke Big Monday El Salvador 250 g kaffebønner

79,00 DKK 98,70 DKK 316,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Jacobs Krönung 500 g kaffebønner

Jacobs Krönung 500 g kaffebønner

74,50 DKK 93,10 DKK 149,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Pera Gran Pregio 100 % Arabica 1 kg kaffebønner

Pera Gran Pregio 100 % Arabica 1 kg kaffebønner

173,60 DKK 216,95 DKK 173,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mokaflor FARM 90 % Arabica & 10 % Robusta 250 g kaffebønner

Mokaflor FARM 90 % Arabica & 10 % Robusta 250 g kaffebønner

73,00 DKK 91,20 DKK 292,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Johan & Nyström Bold Statement 250 g kaffebønner

Johan & Nyström Bold Statement 250 g kaffebønner

73,00 DKK 91,20 DKK 292,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Miscela d'Oro Americano Classico 500 g kaffebønner

Miscela d'Oro Americano Classico 500 g kaffebønner

92,50 DKK 115,60 DKK 185,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Dallmayr Prodomo 500 g kaffebønner

Dallmayr Prodomo 500 g kaffebønner

92,50 DKK 115,60 DKK 185,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Mövenpick Der Himmlische 1 kg kaffebønner

Mövenpick Der Himmlische 1 kg kaffebønner

173,60 DKK 216,95 DKK 173,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Paulig Presidentti 450 g kaffebønner

Paulig Presidentti 450 g kaffebønner

92,20 DKK 115,20 DKK 204,90 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Paulig Juhla Mokka 500 g kaffebønner

Paulig Juhla Mokka 500 g kaffebønner

86,50 DKK 108,10 DKK 173,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Paulig Café Reykjavík 450 g kaffebønner

Paulig Café Reykjavík 450 g kaffebønner

92,20 DKK 115,20 DKK 204,90 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Paulig Café New York 450 g kaffebønner

Paulig Café New York 450 g kaffebønner

92,20 DKK 115,20 DKK 204,90 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Bergstrands Perombia EKO 1 kg kaffebønner

Bergstrands Perombia EKO 1 kg kaffebønner

215,60 DKK 269,45 DKK 215,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 2 250 g

Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 2 250 g

103,00 DKK 128,70 DKK 412,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Crema Indonesia 1 kg

Crema Indonesia 1 kg

221,60 DKK 276,95 DKK 221,60 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 4 250 g

Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 4 250 g

85,00 DKK 106,20 DKK 340,00 DKK / kg
På lager
Specialtilbud Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 3 250 g

Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 3 250 g

85,00 DKK 106,20 DKK 340,00 DKK / kg
På lager

Kaffebønner til kaffemaskiner med filter

Here you can find coffee beans that taste best when brewed with drip coffee maker, in a french press or with other manual brewing methods, such as a pour-over dripper.

I Kaffebønner til kaffemaskiner med filter-kategorien finder du varer fra populære mærker som Paská, Crema og Gringo Nordic. De mest populære produkter lige nu er Caffè Paskà 500 g kaffebønner og Crema Ethiopia Sidamo 250 g kaffebønner. Caffè Paskà 500 g kaffebønner er nu på tilbud til 108,10 DKK (normalpris 135,10 DKK).